Uudised

Evelin Ilves toetab SOS Lasteküla heategevuslikku oksjoni

laine uudised-laine
10 Ноя 2011

SOS Lasteküla patroon Evelin Ilves oli koos Kristina Smigun-Vähi, Mart Poomi ja Urmas Paetiga üks neist, kes joonistas täna kunstnik Epp-Maria Kokamägi juhtimisel ingleid, mis lähevad osta.ee keskkonnas heategevuslikule oskjonile ( http://www.osta.ee/sos). Sealt laekuvate vahendite eest saavad lasteküla lapsed talvist spordivarustust.

Lisaks täna maalitud inglitele lähevad 11.-20. novembrini toimuvale oksonile ka õhtusöögid Tallinna erinevates restoranides – annetajatel on võimalik osta õhtusöök, Evelin Ilvese, Kristina Smigun-Vähi, Mart Poomi, Urmas Paeti, Gert Tiivase, Joakim Heleniuse või Anne-Veskiga, samuti on võimalus soetada õhtusöök Keila SOS Lasteküla peremajas ema Erika ja tema laste seltsis. Lisaks õhtusöökidele on oksjonil ka kokakunsti lühikursus koos meisterkokkade Rain Käärsti ja Allan Kuningaga. Swissotel on välja pannud ööbimise kahele eksklusiivses sviidis.

Õhtusöögid annetavad Tallinna restoranid Ribe, Dominic, Ö, Moon, Lucca, Chedi ja Lounge24.

Kui te ei soovi oksjonil osaleda, kuid tahate aidata SOS Lasteküla lastele osta talveks spordivarustust, siis ülekande saate teha: arve nr on 221001178590, SOS Lasteküla Eesti Ühing.

SOS Lasteküla pakub perepõhist hooldust vanemliku hoolitsuseta lastele. Täna on lastekülad ja noortekodud Tallinnas, Keilas ja Põltsamaal. Peretugevdamise programm Narvas aitab raskustesse sattunud peresid ja haridusprojektid õpiraskustes lapsi Keilas ja Põltsamaal.