Töised päevad Toidupangas

Kui on inimestel mure,
kohe julgelt appi tule!

Möödunud aasta lõpus käisime kogukonnapraktikal MTÜs Õnnemaa, mis vastutab Ülenurme vallas pere- ja noorsootöö eest ning haldab Ülenurme ning Tõrvandi Pere- ja noortekeskust. Meile andis töö kohta asjalikke selgitusi MTÜ Õnnemaa juhataja Kersti Leis.

Käisime abiks Annelinna Prismas Toidupangas. Kõigepealt kogusime annetajatelt toiduained kokku, siis sorteerisime need, seejärel panime ettenähtud koguse vastavalt perede suurusele kastidesse. Nii on kergem toidukraam üle anda.

Töö toidupangas oli huvitav, hariv ja omanäoline. Saime uusi teadmisi, oli võimalik suhelda erinevate inimestega, tutvusime teiste abistajatega. Siiski oli see töö ka kuigipalju väsitav, eriti andis väsimus tunda teisel päeval. Aga see oli meeldiv väsimus, tundsime rõõmu, et saime inimesi aidata.

Kui meid veelgi Toidupangas vajatakse, läheksime kindlasti hea meelega. Oleme Toidupanga asjalikest varemgi kuulnud, raadiosaadetest. Kui on inimesi, kes tahavad ulatada teistele abikäe, siis on see kiiduväärt.

Autorid: Kaido Tamm, Karl-Clemet Krier, Ragnar Jõesaar, Veronika Taraskina, Olga Kudrjavtseva, Anna Sidorenko, Anastasiia Gornostaeva, Nastasi Stanitskaja, Jekaterina Goidina