artikkel

“Annetame aega” algatus otsib vabatahtlikele rakendust

laine
12. september 2016
Foto:

Eesti Tööandjate Keskliit ja Swedbank alustavad septembri lõpus aktsiooniga “Annetame Aega”, mille raames kutsuvad tööandjaid üle Eesti andma oma töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva heategevusega tegelemiseks.

Et aidata töötajatel seda päeva võimalikult tõhusalt kasutada, on eestvedajad kogumas ka inspiratsioonilisti abivajajatest. Kui teie organisatsiooni kodulehel on rubriik, kus avaldate oma valdkonna abivajajaid ja vabatahtlikke ootavaid projekte, siis lisavad kampaaniameistrid vastava lingi hea meelega ka oma kodulehele, et abivajajad ja algatuses osalevaid vabatahtlikke kokku viia.

Kui teie organisatsioonil endal sellist veebilehte pole, siis soovitatakse koostööd Vabatahtlike Väravaga (http://vabatahtlikud.ee/) – edastage võimalikult konkreetne info vabatahtlike vajaduse kohta neile kas meiliaadressile info@vabatahtlikud.ee või täites vastava vormi alamlehel http://vabatahtlikud.ee/sinu-voimalused/.

Korraldajad usuvad, et algatuse kaudu tekib Eestis terve hulk uusi vabatahtlikke, kes ei oska aga kohe ise kuhugi pöörduda. Palun aidake neile heategevusest positiivne esimene kogemus saada. Samas on see ka ressurss, mida võimalikult tõhusalt tasuks ära kasutada abivajajate abistamiseks. Tagasiside ja ettepanekud on oodatud.

23. septembril kell 11:00 olete palutud ka Tööandjate Keskliidu majja aadressil Kiriku 6, et saada osa projekti ametliku algatamise üritusest. Palun anda oma osalemisest teada aadressil liisi@employers.ee  

Lisainfo:
Liisi Maria Muuli
Annetame Aega projektijuht
E-mail liisi@employers.ee