Uudised

Auhind “Lastega ja lastele” ootab kandidaate

laine uudised-laine
17. märts 2017
Õiguskantsleri büroo annab teada, et ootab kandidaate auhinnale “Lastega ja lastele”, mis tunnustab neid lapsi, noori, täiskasvanuid ja ettevõtmisi, kes on värskete algatuste või pikaajalise tegevusega oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse.

Kokku jagatakse tunnustust kolmes kategoorias: “Lapse suur tegu”, “Muutuste looja” ja “Elutöö preemia”. Seega saab auhinnaga tunnustada nii vanu kui noori, nii valdkonna spetsialiste kui vabatahtlikke panustajaid. Oodatud on ka kandidaadid, kelle igapäevatöö ei ole küll otseselt laste ja noortega seotud, kuid kelle tegevuse tulemusel on laste ja noorte jaoks toimunud oluline positiivne muutus. Tutvuge täpsemalt auhinna tingimustega. 

Kandidaate saavad esitada kõik üksikisikud ja organisatsioonid, sh asutused ja ettevõtted. Kandidaate saab esitada 20. aprillini ja selleks tuleb täita elektrooniline vorm.  

Tunnustusauhinna laureaadid kuulutatakse välja lastekaitsepäeval 1. juunil toimuval pidulikul perepäeval Õiguskantsleri Kantseleis.

Tunnustusauhinda annab välja Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, Eesti Lasterikaste Perede Liit, Lastekaitse Liit, Oma Pere, SEB Heategevusfond ja Õiguskantsleri Kantselei.

Lisainfo:
Vladimir Svet
õiguskantsleri nõunik
Tel: 693 8426
e-post: vladimir.svet@oiguskantsler.ee