Uudised

AVP tippkohtumisele vabatahtlikuks

laine uudised-laine
11. mai 2023

Järjekorras juba kaheksas avatud valitsemise partnerluse (AVP) tippkohtumine toimub 6.–7. septembril Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus. Päev enne tippkohtumist toimub AVP treeningpäev, kus kogunevad valitsuste, kohalike omavalitsuste ja vabaühenduste esindajad üle kogu maailma, kes osalevad erinevates töötubades ja aruteludes, et üksteiselt õppida.

Kokku oodatakse ligikaudu 2000 külastajat, kelle külastuskogemuse meeldivaks muutmisesse saad panustada oma rõõmsameelsuse ja professionaalsusega ning kinnistada seeläbi demokraatliku ja avatud Eesti kuvandit. Kuna sündmuse töökeeleks on inglise keel, on selle selle oskus heal tasemel nii kõnes kui kirjas eelduseks vabatahtlikuna osalemiseks. AVP tippkohtumisel on võimalik kaasa lüüa kahes rollis:

  • Sideisikuna, kellel on võtmeroll kõrgetasemelise külalise ja teda saatva delegatsiooni võõrustamisel. Sideisik toetab delegatsiooni külastuse organiseerimist juba enne Eestisse jõudmist (alates 19. juuli 2023) aidates vajadusel kohtumiste, lõunate ja hotelli broneeringutega ning saadab külalisi terve tippkohtumise vältel alates lennujaama saabumisest kuni lahkumiseni.
  • „Tere“ tiimiliikmena, kes panustab sündmuses õnnestumisesse toimumiskohas Telliskivi Loomelinnakus. „Tere“ tiimiliikmena oled osa korraldusmeeskonnast, kes koordineerib tippkohtumise toimumist sündmuskohal kõikvõimalikes rollides nii erinevate aruteluruumide programmi läbiviimisel, külaliste juhatamisel ja info jagamisel, akrediteerimise ning töötubade läbiviimisel ja korraldamisel. Ootame „Tere“ tiimiliikmeid osalema kõikidele koolituspäevadele, aktiivne kaasamine tegevustesse alates 22. augustist 2023. Igaühele leidub sobiv ja meelepärane tegevus.

Loe ülesannete kohta ja esita sooviavaldus AVP kodulehel.