Uudised

BAFF stipendium rändeks Ameerika ja Baltikumi vahel

laine uudised-laine
9. jaanuar 2017
BAFF Dialoogiprogrammi stipendiumid annavad Baltimaade spetsialistidele võimaluse USA-sse esinema minekuks ja ka USA-st eksperdi Eestisse kutsumiseks. Tähtaeg 1. veebruar.

Stimuleerimaks rahvusvahelist ideedevahetust ja koostööd Balti riikide ning USA organisatsioonide vahel pakub Balti-Ameerika Vabaduse Fond (BAFF) toetust BAFF dialoogiprogrammi näol. Programmi oodatakse kandideerima organisatsioone, kes soovivad kutsuda neile huvipakkuvatel  ja olulistel teemadel oma ala spetsialiste USA-st Eestisse esinema. BAFF toetus, kuni 10 000 dollarit on mõeldud esineja logistiliste kulude katmiseks  (lennupiletid, majutus ja toitlustus, kohalik transport jmt).

Programmi abil on teiste seas toetus saanud näiteks MTÜ Talveakadeemia, Tallinn Music Week, PÖFF, Politsei- ja Piirivalveamet, Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus ja mitmed teised Eesti, Läti, Leedu organisatsioonid (vt lisa http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/baltic-american-dialogue/sponsored-projects.aspx  

Sama programmi raames on võimalik USA-sse konverentsidele kutsutud Baltikumi ekspertidel taotleda toetust enda logistiliste kulude katteks BAFF-ilt (lennupilet, majutus jmt). Toetuse suurus on maksimaalselt 5000 dollarit.

Tähtaeg dialoogiprogrammi kandideerimiseks: 1. veebruar 2017. Lisainfo: http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/baltic-american-dialogue/

Lisainfo:
EEVA KAUBA // CIEE
Baltic – American Freedom Foundation
BAFF Estonia
Mobile: +372 5552 8323
Email: ekauba@ciee.org
www.BalticAmericanFreedomFoundation.org