Uudised

DD Akadeemia kutsub vabaühendusi juhtimiskooli

laine uudised-laine
12. mai 2016

DD Akadeemia kutsub vabaühendusi, noori juhte ja maailmamuutjaid kolmepäevasesse juhtimiskooli 10.-12. juunini Tartu Tervishoiu Kõrgkooli. 

DD juhtimiskool toimub juba seitsmendat aastat, kuid sel korral teisiti kui varem. Varasema noorte juhtide koolituse asemel on Juhtimiskool edaspidi kohaks, kus noored eestvedajad saavad kohtuda inimeste ja organisatsioonidega, kes püüavad Eestit ja maailma paremaks teha. Olgu see läbi uuendusliku MTÜ või startup’i, avalikus-, mittetulundus- või erasektoris, lokaalselt või globaalselt.

Sel korral asutuvad Juhtimiskoolis üles näiteks aasta kodanik Helen Sildna, üks Let’s Do It World eestvedajatest, Eva Truuverk, Euroopa Parlamendi saadik Marju Lauristin, Tartu Ülikooli kommunikatsioonisotsioloog Triin Vihalemm. Kõiki esinejaid näed Juhtimiskooli veebilehel.

Juhtimise konstruktiivne vaatenurk jääb siiski Juhtimiskooli alles. Toimuvad ka juhtimisoskusi arendavad koolitused. Konverentsi päevadesse on aga lisandunud kogemuste jagamise õpitoad, arutelud erinevatel sotsiaalsetel, ühiskondlikel ja kosmilistel teemadel ning inspireerivad maailmamuutmise näited Eestist ja mujalt maailmast.

Loe kõige kohta lähemalt ja registreeri veebilehel, vt ka Facebooki sündmust.