Uudised

EAS toetab rahvusvahelisi sündmusi ja konverentse

laine uudised-laine
28. september 2015

EAS kuulutas välja taotlusvooru rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside korraldamiseks Eestis. Infopäevad Tallinnas ja Tartus üsna kohe.

Rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetuse andmise eesmärk on suurendada Eesti tuntust rahvusvaheliste spordi- ja kultuurisündmuste ning konverentside toimumise sihtkohana.

Toetuse abil elluviidavate sündmuste ja konverentside kaudu:
– suureneb väliskülastajate ööbimiste arv Eesti majutusettevõtetes;
– kasvab Eesti kui sündmuste ja konverentside toimumise koha tuntus;
– suureneb koostöö sündmuste ja konverentside korraldajate ning turismiteenuste pakkujate vahel;
– kasvab sündmuste jätkusuutlikkus.

Lähemalt loe toetuse kohta määrusest „Rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetamise tingimused ja kord“. Määruse seletuskiri.pdf

Konverentside toetuse taotlemine toimub jooksva menetluse korras. Taotlusi saab esitada EASi e-keskkonnas alates 17. septembrist 2015 kuni meetme eelarveliste vahendite lõppemiseni. Täpsem info taotlemise kohta on leitav siit.

Kultuuri- ja spordisündmuste osas korraldab EAS taotlusvoorud. 2015. aasta taotlusvoorud on avatud alates 22. oktoobrist kuni 13. novemberil kella 17:00-ni ning taotlusi saab esitada EASi e-keskkonnas.

Infopäevad konverentside toetuse taotlejatele toimuvad 29. septembril Tartus ja 1. oktoobril Tallinnas. Registreeru Tartu infopäevale siin ja Tallinna infopäevale siin.

Infopäev kultuuri- ja spordisündmuste toetuse taotlejatele toimub 13. oktoobril Tallinnas. Registreeru infopäevale siin.

Rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetamist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainfo:
Piret Loorand
arenduskonsultant
Tel. 6279 507