Uudised

Eesti Noorteühenduste Liidul on uus juhatus

laine uudised-laine
11. jaanuar 2016

4. jaanuaril astus ametisse Eesti Noorteühenduste Liidu sügisel valitud uus juhatus. ENL tööd juhib nüüd Ivo Visak, kes eelnevalt töötas ENLis osaluskogude koordinaatorina, ning aseesimeheks on Kristjan Tedremaa, kes on varasemalt olnud ENLi välissuhete vabatahtlik. 15. novembril 2015 toimusid ENLi sügisseminaril uue juhatuse valimised, kuna eelmise juhatuse kahe aasta pikkune ametiaeg oli lõppemas. 

Juhatuse esimees Ivo Visak nentis, et esmajärjekorras soovib uus juhatus tegeleda organisatsiooni üldise finantsvõimekuse suurendamisega. “Kindlasti tahame jätkuvalt oma liikmetele pakkuda mitmekesiseid arenguprogramme ning mitte mingil juhul ei tohi unarusse jätta noortepoliitika küsimusi nagu valimisea langetamisele järgnevad tegevused, noorteorganisatsioonide rahastus ja vabatahtlikkuse tunnustamine laiemas ühiskonnas,” lisas Visak.

“Tahame ENLi tegevustesse kaasata ka rohkem Eestis elavaid vene keelt kõnelevaid noori. Suuremat rõhku soovime panna ka liikmesorganisatsioonide laiemale tutvustamisele.” sõnas ENLi juhatuse aseesimees Kristjan Tedremaa.

ENLi juhatus koos kogu kollektiiviga soovib kõikidele oma liikmetele ilusa uue aasta algust ja hea koostöö jätkumist!

Tutvu ENLi kollektiiviga siin.