Uudised

ELF talguteataja kutsub talgute suvekooli Nedremal

laine uudised-laine
1. august 2016

Eestimaa Looduse Fondi talgute suvekool Nedremal toimub 11.-14. augustil. Kolmas omataoline pidulik heinategu on tänavu põnevam kui kunagi varem.

Juba tuttavaks saanud käsitsi heinateole rohkeõielisel niidul annavad tänavu oma aktsendi ka mitu kondiauruga kuulsust kogunud külalist – raevukalt mootoritega masinatega mõõtu võttev ja nii miljonite inimeste tähelepanu köitev malbeloomuline Inglise vikatitšempion Simon Damant ning Rapla linnas muruniitmisega tuntuks saanud raskeveo hobune Hämarik ning ta hobutööst vaimustuv sõber Vello Tamme. 

Nagu ikka, on suvekoolis osalemine ka hea viis õppida, rassida, naudelda, karastuda, heldida, rõõmustada. Selle eest hoolitsevad vikatientusiast Avo Rosenvald, päranditundja ja -hoidja Urmas Vahur, niiduspets Jaak-Albert Metsoja ning Ööülikooli öine lektor ja niitmisest väsinud kehadesse tantsukihku sisse puhuv pärimusmuusik. Kondiauru kütuseks on Punase Raamatu Restorani palad.

Kõigest sellest osa saamiseks on veel vabu kohti, mida saab täita siit: http://talgud.ee/talgud/2016/elfi-talgute-suvekool-nedremal

Siim Kuresoo
ELFi talgukorraldaja
5646 9026
www.talgud.ee