artikkel

EMSL liikmeklubi: EV100 kingikoosolek 22.10

laine
12. oktoober 2015
Foto:

Eesti Vabariik tähistab peagi oma 100. sünnipäeva ning selle puhul kutsume kõiki osalema kingikoosolekul, et üheskoos välja mõelda, mida Eestile kinkida.

Eesti sünnipäev kestab kauem kui ühe kalendriaasta. Et seda väärikalt tähistada, toimub kolme aasta jooksul erinevaid sündmusi ja pidustusi, mille ettevalmistus praegu käib. Kutsumegi Sind liikmeklubisse, et tutvustada EV 100 programmi ja ühiselt mõelda, mis oleks parim kingitus, mida Sina Eestile teha saaks. Kingituse tegemise variante on mitmeid: ise sündmuse korraldamine, ürituse eestvedamine või teiste ideede teostumisele kaasa aitamine. Kingitusi võib teha koos sõprade, kolleegide või kogukonnaga. Kui rikkalik ja huvitav saab olema Eesti sünnipäev, sõltub meie igaühe panusest.

EV 100 juubelipidustuste plaanist tuleb liikmeklubisse rääkima EV 100 aastapäeva turundus- ja kommunikatsioonijuht Anneli Ohvril. Kes liikmeklubini ootamiseks liiga kärsitu on, võib lisainfot uurida siit: https://ev100.ee/et

Üritus toimub 22. oktoobril kell 18.00-19.30 Kamahouse’is aadressil Kopli 25. Registreeri end kingikoosolekule siin: http://tinyurl.com/q9ftbrk.

Tulla võivad ka need, kes pole EMSLi liikmed.