Uudised

EMSLis 18. nädalal

laine uudised-laine
2. mai 2016

Esmaspäev

Aljona ja Helen tutvustavad kogukonnapraktika programmi Tallinna Spordi- ja Noorsooameti vanemspetsialistile Triin Bõstrovile.

Siim kohtub Nordrhein-Westfaleni liidumaa parlamendi liikmetega.

Maria ja Mari Öö osalevad Arvamusfestivali aruteludisaini töötoas.

 

Teisipäev

Siim läheb koos Kodukandiga Maksuametisse, et arutada vabatahtlikega seonduvaid küsimusi.

Maris osaleb Välisministeeriumi arengukoostöö projektide hindamiskomisoni koosolekul.

Kolmapäev

Siim räägib Tartus kodanikuühiskonnast seoses uussisserändajatega.

Helen jagab kogukonnapraktika programmi kogemusi sotsiaalministeeriumi laste ja perede osakonna peaspetsialisti Elise Nikonoviga.

Neljapäev

Siim räägib Tallinnas kodanikuühiskonnast seoses uussisserändajatega.

Talgud Vabakonna ühiskontoris Telliskivi Loomelinnakus. EMSL koos kontorikaaslaste ja muude talgulistega hoolitseb ühise heakorra eest ja pärast sööme talgusuppi.

Reede

Korraldame koostöös Riigikantseleiga VIII kaasamise kevadkooli www.ngo.ee/kevadkool. Maris, Siim, Maria ja Mari Öö osalevad.

Katja osaleb Narvas koos KÜSKi ja TLÜga venekeelsete vabaühenduste uuringu kokkuvõtval kohtumisel. Registreeru ka: http://heakodanik.ee/ngo/210/article/10822

Katja tutvustab Ida-Virumaa ametnikele, milline on vabatahtlik töö Eestis ja millised on võimalused osaled kodanikuühiskonnas uussiserändajate tugivõrgustiku kohtumisel Narvas Siseministeeriumi eestvedamisel.

Laupäev

Teeme Ära talgupäev. Mari Öö kaevab Raplamaal maad, Siim suundub Kalaranda, Maris aitab vanaema ja vanaisa aiatöödel Türil, Maria toimetab Arvamusfestivali talgutel Paides. Kui sa ei ole endale veel talgukoha leidnud, anna oma käsi Arvamusfestivalile: http://talgud.teemeara.ee/events/arvamusfestivali-festivalialade-korrastamine.