Uudised

EMSLis 34. nädalal

laine uudised-laine
22. august 2016

teisipäev

Maris võtab vastu Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsiooni (IOM) Eesti esinduse, et rääkida võimalikust koostööst nende projekti “Kolmandate riikide kodanike kaasamine kohalike omavalitsuste ja mittetulundusühingute poolt” raames.

kolmapäev

Aljona on külas Eesti Õpilasesindute Liidu suvepävadel, räägib kodanikuaktiivsusest ja vabatahtlikust tööst. Lööme lõhki müüdi, et tasuta töö on orjatöö, et aktivist on negativist ja et õnnelik on see, kellel on surres kõige rohkem asju. 

neljapäev

Katja eestvedamisel lõpeb piduliku kohtumisega venekeelsete vabaühenduste arenguprogramm, mis kestis terve aasta ja kus osales 10 organisatsiooni. Programmi mentoriteks on Olga Šeglova ja Marianna Makarova.

Siim kohtub Sotsiaalministeeriumis HMN-ga tegeleva ametnikuga Ester Timmasega, et rääkida võimalikest muutmisettepanekutest.

Maris kuulab Angela Merkeli esinemist teemal „Digivaldkonna teerajaja Eesti ja tööstusjõud Saksamaa – kujundamas koos Euroopa tulevikku”. 

Kohtume Riigikantseleis Eesti EL nõukogu eesistumise eestvedajatega, et rääkida eesistumise sisuprogrammist ja kaasamisplaanidest. 

Eesti NATO ühing tähistab 15. aastapäeva. Maris osaleb. 

Reede

Siim kohtub HTM asekantseleri Kadri Maasikuga, et mõelda, kuidas võiks näha noorte ja haridusvaldkonna rahastamine post-HMN maailmas.