artikkel

Google for Nonprofits võimaluste koolitus 20.05

laine
11. mai 2020
Foto:

Alates aprillist saavad Eesti vabaühendused kasutada Google for Nonprofits programmi ja saada tasuta G Suite for Nonprofits mõeldud tooteid ning kuni 10 000 dollariseid reklaamitoetusi Google’i tekstireklaamide jaoks kuus. Järgmisel kolmapäeval, 20. mail 2020 kl 13-14 viib Google läbi eestikeelse videokoolituse oma võimaluste tutvustamiseks.

Koolitusel osalemiseks ja konsultatsioonile registreerimiseks palun täida see vorm.

Osalejaile antakse põgus ülevaade Google for Nonprofits programmist ning keskendutakse G Suite for Nonprofits tööriistadele ja Google’i reklaamitoetuste programmile ning Google Ads põhitõdedele. Koolitus kestab tund aega ja on mõeldud kõigile Google for Nonprofits huvilistele – nii neile, kes on juba programmi registreerunud kui ka neile, kes seda teha plaanivad.

Pärast koolitust saavad organisatsioonid registreerida tasuta 3-tunniseks konsultatsiooniks juhtivate turundusagentuuride digitaalturunduse spetsialistidega, kes abistavad kontode seadmisel, kampaaniate haldamisel ja parimate tulemuste saavutamisel. Saadaolevate konsultatsioonide arv on piiratud ning eelisjärjekorras on organisatsioonid, kes osalevad koolitusel ja on enne konsultatsiooni teadlikud reklaamitoetuste võimalustest.

Google’i reklaamitoetus pakub mittetulundusühingutele võimalust saada reklaamikrediiti kuni 10 000 dollari eest kuus, kasutades seda oma organisatsiooni teadlikkuse tõstmiseks, raha kogumiseks, vabatahtlike või partnerite leidmiseks. Pakume seda sissejuhatavat koolitust, tagamaks, et organisatsioonid neid krediite sujuvalt rakendavad ja kasutavad.

Rohkem infot leiab Google for Nonprofits kodulehelt või Hea Kodaniku kodulehelt