Uudised

HEAK kutsub õpituppa eestvedajate läbipõlemisest

laine uudised-laine
5. detsember 2016
11. jaanuaril korraldab Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus kogemuste õpitoa, kus räägitakse läbipõlemisest ning Harjumaa 2016. aasta sädeinimese Anneli Kana eestvedamisel saab avalöögi Kodukant Harjumaa projekt Värsket verd võrgustikku“.

Tule jaga oma kogemust ning liitu ka Kodukandi projektiga: Kuidas sina saad hakkama eestvedaja rolliga? Kuidas ühitad töö, hobid ja pereelu? 

Mitmeid aastaid liidrirolli kandmine on näitamas selgeid märke läbipõlemisest. Inimeste vabatahtlik panus, töö-, une- ja perekonnaga veedetava aja arvelt külaelu või ühenduse eestvedamine annab tõsiseid tagasilööke. Tekivad ühenduste sisepinged ja suhtlusprobleemid, inimeste tervis ja heaolu halvenevad. Nendest põhjustest lähtuvalt on Kodukant Harjumaa koostanud sädeinimeste koolitus-ja motivatsiooniprogrammi, lisaks on plaanis läbi viia lõõgastusprogramm sponsorite toel.

Kogemuste õpitoas on oodatud osalema kodanikeühendustes tegutsejad, eesmärgiga üksteiselt õppida ning seeläbi ühendusi tugevamaks kujundada. Õpitoa liikmeskond on avatud ning igal kohtumisel võivad osaleda käsitletavast teemast huvituvad inimesed, kes eelnevalt oma osaluse registreerivad.

Aeg: 11. jaanuar 2017 kell 16-19

Koht: Omavalitsusmaja, Sirge 2, Tallinn (juhised saabumiseks)

Registreerimine: 10.jaanuariks, täites siinse ankeedi.

Lisainformatsioon: Külli Vollmer, kylli@heak.ee või tel 6566 522.