Uudised

Helpific otsib sotsiaalkampaaniale multikastsenaristi ja küsitlusele vastajaid

laine uudised-laine
14. märts 2016

Helpificu meediakampaania “Märka annet, mitte häiret” raames otsitakse lennuka fantaasiaga stsenaristi, kes oleks abiks 10-osalise multikaklippide seeria loomisel.

Konkursist osavõtuks tuleb esitada esimese klipi kirjalik stsenaarium ning visioon stsenaariumi tulevikust. Tingimustega saad tutvuda siin. Väljavalitud stsenaristile on rahaline kingitus. 

Seoses meediakampaaniaga otsitakse ka võimekat illustraator/animaatorit, kes aitaks stsenaariumile luua sobiva lõpptulemuse.

Aastatel 2016-2017 on Helpific teeb koos Tallinna Ülikooli ning Arcada ülikooliga projekti, mille eesmärk on vähendada häbi, edendada sotsiaalset kaasamist ning soodustada vaimse tervise häirega noortetööhõivet.

Samuti viib Helpfic aastatel 2016-2017 projekti raames läbi kaheosalise küsitluse: “Kogukonna hoiakud vaimse tervise häirete suhtes” Helpific palub kõiki küsimustikku täitma, kõiki vastanute ja kontaktandmete jätnute vahel loositakse aprilli alguses välja hispaania keele kursus algajatele keeltekoolis Centro Picasso Kursused toimuvad neljapäeviti kl 12:00 – 13:30 Tallinna Ülikoolis. Kursus sobib nii eesti kui vene keelt emakeelena kõnelejatele.

Lisaküsimuste puhul võib pöörduda keiu.roosimagi@helpific.com poole.