artikkel

Infotund vabaühendustele: terrorismi rahastamise tõkestamine

laine
4. märts 2024
Foto:

Rahapesu Andmebüroo kutsub vabaühendusi terrorismi rahastamise tõkestamise veebipõhisesse infotundi 2. aprill kell 11.00-12.00.

Osalema on oodatud eelkõige usu- ja heategevusorganisatsioonid, laiemalt aga kõik organisatsioonid, mis tegelevad vahendite kogumise või jagamisega heategevuslikel, usulistel, kultuurilistel, hariduslikel, sotsiaalsetel põhjustel või solidaarsuseesmärkidel või muu heategevuse (good works) jaoks. Eriti vajalik on osalemine organisatsioonidele, mis toetavad tsiviilisikuid konfliktipiirkondades.

Infotunnis räägime terrorismi rahastamise riskidest, mis kaasnevad heategevuslike vabaühendustega, olulistest ohumärkidest ning sellest, kuidas riske enda jaoks maandada. Samuti käsitleme seadusest tulenevat teatamiskohustust.

Registreerimine toimub Zoomi vahendusel siin. Unikaalne link osalemiseks saadetakse koheselt registreerimisvormile jäetud e-posti aadressile. Registreerimisvorm võimaldab saata ette küsimusi või kommentaare (kuni 200 tähemärki). Infotund on tasuta ning toimub eesti keeles.

Registreerimisel palume mitte kasutada veebilehitsejat Internet Explorer.

Kontakt
Rahapesu Andmebüroo
koolitused@fiu.ee