Uudised

Kodanike Euroopa kutsub viie riigi võrgustumisseminarile

laine uudised-laine
31. august 2015

Kolmandat aastat järjest korraldavad viie Läänemere riigi – Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Rootsi – Kodanike Euroopa programmi kontaktpunktid võrgustumisseminari “Linking Ideas, Networking Citizenship” nendele, kes on huvitatud rahvusvahelise projekti elluviimisest Kodanike Euroopa programmis.

EESMÄRK

  • luua organisatsioonide- ja omavalitsustevahelisi partnerlussidemeid rahvusvahelistes projektides osalemiseks Euroopa Liidu tasandil;
  • anda põhjalik ülevaade Kodanike Euroopa programmist: eesmärgid, meetmed, taotlemine;
  • esitleda häid Kodanike Euroopa projekte ning töötada välja projektiideid 2016. aastal esitatavate projektitaotluste jaoks.

SEMINARI AEG JA KOHT
Seminar toimub 14.-16. oktoobril Vilniuses, Leedus. Seminari töökeel on inglise keel.

OSALEJAD
Teretulnud on kõik programmist huvitatud: vabaühingute, ohvrite-, mälu-, kultuuri-, noorte-, haridus- ja teadusorganisatsioonide, avalik-õiguslike instituutide, omavalitsuste ja omavalitsusliitude esindajad. Osalustasu on 25€ ning see katab reisi, ööbimise, söögi ja programmi.

REGISTREERIMINE
Seminarist võtab osa 30 organisatsiooni või asutuse esindajat, Eestist on võimalus osaleda kuuel inimesel. Osalejad valitakse välja registreerimisvormi vastuste järgi. Registreerimine on avatud 20. septembrini ning vormi leiab siit.

ROHKEM INFOT
Loe lähemalt seminarist, esinejatest ja päevakavast siit.

Küsimuste korral pöördu: kadri@kysk.ee, tel 5880 5240.