Uudised

Koolikampaania kutsub üllatama imelist õpetajat videoga

laine uudised-laine
5. september 2016

Tartu Ülikooli haridusteaduste instituut ja Eesti Õpilasesinduste Liit kutsuvad õpilasi märkama imelisi õpetajaid ja üllatama neid õpetajate päeval ühe toreda tänuvideoga.

Haridus- ja Teadusministeeriumi andmetel oli eelmisel õppeaastal Eestis 24 693 õpetajat. Nende hulgas on kindlasti palju neid, kelle kohta võiks julgelt öelda, et tegu on imeliste õpetajatega. Kahjuks seda aga alati välja ei öelda. On aeg õpetajatele näidata, et neid väärtustatakse, neid hinnatakse ja armastatakse!

Hea õpilane! Mõtle oma lemmikõpetaja peale, leia üles see, mis teeb temast Õpetaja suure algustähega ja haara videokaamera. Video imelisele õpetajale võiks olla kuni kaks minutit pikk ja jutustada sellest, miks just see õpetaja on eriline ning väärib suurt tunnustust.

Videode tegemiseks on aega terve tarkusekuu. Valminud videod tuleb saata aadressil imelineopetaja@gmail.com. Kampaania korraldajad paluvad hoida videod enne 5. oktoobrit saladuses, sest täpselt õpetajate päeval avaldatakse kõik saabunud videod Facebookis imelise õpetaja autahvlil (www.facebook.com/imelineopetaja). Sellel lehel võib ka juba näha ühte näidisvideot, mis õpetajale tehtud.

Näitame üheskoos õpetajatele, et nendest hoolitakse!

Eesti Õpilasesinduste Liit
GSM +372 5818 8590
E-post opilasliit@opilasliit.ee