artikkel

Kuidas muuta inimese teadmised organisatsiooni teadmisteks?

laine
1. aprill 2024
Foto:

– Organisatsiooni juht vahetus. Organisatsiooni partnerlussuhted, eelarve pidamine ja strateegia kadusid koos temaga. Kuidas edasi?

– Projektijuht lahkus töölt. Projekti tegevused olid kõik tema kanda, teised organisatsiooni liikmed ei ole projektiga kursis. Mis projektist edasi saab?

– Organisatsiooniga liitus uus inimene. Ta üritab mõista organisatsiooni toimimist, aga kolleegid annavad kõik erinevaid vastuseid. Miks?

Vabaühenduste Liit, DD Sihtasutus ja OLE ROHKEM. brändi alt tegutsev Üliõpilaskonna Sihtasutus kutsuvad vabaühenduste esindajaid 19. aprillil kell 12:30 Tartus Paranduskeldris kaasa mõtlema, kuidas tagada organisatsioonis oluliste teadmiste edasi kandumist olukordades, kus juhid, töötajad ja vabatahtlikud vahetuvad.

Üritusel tutvustab DD Sihtasutus õppiva organisatsiooni lähenemist ja Vabaühenduste Liit juhtide arenguprogrammide õpikohti. Seejärel arutame ühiselt, mida on vabaühendustel nendest kahest kogemusest õppida ja kuidas luua oma organisatsioonis viisid teadmiste edasi kandmiseks.

Ürituse kava:
12:30-13:15 õppiva organisatsiooni lähenemine
13:30-14:15 vabaühenduste juhtide arenguprogrammide õpikohad
14:45-16:30 ühine arutelu

Kohtumine on ka hea võimalus võrgustuda nii vabaühenduste praeguste eestvedajate kui üliõpilasorganisatsioonides tegutsevate tulevaste tegijatega.

Anna oma osalemisest märku siin.

Ürituse toimumist toetab Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.