artikkel

Kuidas muuta omavalitsus OMA valitsuseks? Kogukondade ja omavalitsuste foorum 20.11

laine
29. oktoober 2015
Foto:

Kõik aktiivsed kodanikud on oodatud 20. novembril Rakveres toimuvale Ühisnädala avalöögile – kogukondade ja omavalitsuste foorumile kaasa mõtlema ja arutlema, kuidas muuta omavalitsus OMA valitsuseks.

Foorumil räägime valitsuse haldusreformi plaanist ja kogukondade rollist reformi ajal ja järel. Seniseid õppetunde jagavad ühinemiskogemusega omavalitsuste ja kogukondade esindajad. Sellele järgneval kuuel teemaarutelul tutvustame Eesti, Norra ja Islandi põnevaid algatusi ja koostöönäiteid. Tule uudistama, mida põnevat Eestis ja mujal tehakse, ning saa indu uuteks algatusteks oma kodukohas!

Foorum toimub Rakvere Aqva Spa Konverentsikeskuses 20. novembril kell 11.00-16.30. Foorumil osalemine on tasuta.

Ühisnädal on kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda tutvustav nädal, mis toimub kolmandat korda ja leiab aset novembri viimasel nädalal 23.-29. novembril, kodanikupäeva lähistel. Rohkem infot: www.uhisnadal.ee

NB! Tallinnast ja Tartust toob kohale rong.

Päevakava ja rongiinfo leiad ürituse lehelt Korraldusliku info alajaotusest.

Kui on aga soovi jääda Rakverre ka nädalavahetust veetma, siis Aqva Spa-s on salasõnaga „AVATUD VALITSEMISE FOORUM“ kõikidest toatüüpidest soodustus -15 % kehtivast letihinnast. Täpsemalt siin.

Lisainfo konverentsi kohta:
Kristina.Reinsalu@ega.ee,
tel 528 1392

Foorumi korraldavad E-riigi Akadeemia, EMSL, Linnalabor ja maakondlikud arenduskeskused. Foorum toimub projekti „Avatud Valitsemise Partnerlus kohalikes omavalitsustes“ raames. Projekti rahastab EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.