Uudised

Kuidas teistes organisatsioonides töötajaid arendatakse?

laine uudised-laine
13. august 2015

Kogemuskoolitus kutsub töötajate arendamise ja koolituste korraldamisega seotud inimesi uuele, ainulaadsele ning interaktiivsele kogemuskoolitusele, kus on võimalik ametikaaslastega vahetada tööalaseid kogemusi ja parimaid praktikaid.

Kogemuskoolituse formaat võimaldab otseallikatest teada saada, kuidas Eesti ettevõtetes ja asutustes on töötajaid arendatud ning mis on toiminud ja mis ei ole. Koolitus toimub 26. augustil Tallinnas, Euroopa hotelli konverentsikeskuses.

Teemad, milles praktilisi kogemusi vahetatakse:
– kuidas organisatsioonis koolitusi planeerida?
– kuidas tagada ja mõõta koolituste sisulist kvaliteeti ja tulemuslikkust?
– kuidas pidada organisatsiooni sees juhtidega ja teiste tellijatega läbirääkimisi ning kuidas neid kõige paremini nõustada?
– kuidas efektiivselt korraldada koolitushankeid ja saada hea ülevaade koolitajate turust ja kvaliteedist?
– kuidas juhtida koolituskulusid ja eelarvet?
– millised on koolitusjuhi ja -spetsialisti suurimad igapäeva probleemid ning kuidas neid on lahendatud?

NB! Igal osalejal on võimalik välja pakkuda ka enda teema, milles soovib teiste kogemusi kuulda. Teema saab üles seada koolituse registreerimisvormis “Lisainformatsiooni” kastis. Kõiki väljapakutud lisateemasid käsitletakse kindlasti.

Kogemuste vahetamise protsessi modereerivad koolitusvaldkonna kogenud tegijad, kellel on töökogemus nii koolituse tellijana kui ka koolitajana. Moderaatorid on Lia Ratnik, Tauri Tallermaa ja Mati Ruul.

Koolituse ajakavaga saab tutvuda SIIN.

Osalemise tingimustega saab tutvuda SIIN.

Registreeruda saab SIIN.