Uudised

KÜSK otsib arenguprogrammi jaoks koolitajaid

laine uudised-laine
7. november 2016

Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) koos maakondlike arenduskeskustega hakkab uueks aastaks kokku panema järjekorras juba teist maakonna vabaühenduste juhtide arenguprogrammi. Seoses sellega kutsume erinevatel teemadel koolituste pakkujaid ja vabakonna teemades kompetentseid inimesi endast märku andma, täites enne 13. novembrit selle vormi.

KÜSKi soov on, et igas maakonnas oleksid tagatud kvaliteetsed koolitused säravate inimestega, kes aitaksid kohalike ühingute arengule kaasa. Taoline koolitusprogramm hakkab toimuma teist aastat järjest ja hõlmab teemasid enese ja meeskonna juhtimisest finantspädevuste ja turunduseni. Lõppeval aastal oli programm väga edukas, hõlmates kõikides maakondades kokku 120 koolitust, 36 koolitajat ja 328 vabaühenduse juhti.

Kui soovid Eesti vabaühenduste arengusse oma kogemustega panustada, pane end kirja, märkides seejuures ära oma koolituse pakkumise piirkonnad ja teemad. Seejärel valib iga maakonna arenduskeskus sobivad koolitajad välja ning lepib kokku täpse teenuse tellimise.

Tõenäoliselt ei osutu kõik esialgu programmi valituks, kuid soovi avaldanute info jääb meile edaspidisteks koolituste tellimiseks alles ning me kasutame seda kindlasti.

Lisainfo:
Marten Lauri,
marten@kysk.ee
5907 4104