Uudised

KÜSK otsib juhatuse liiget

laine uudised-laine
1. detsember 2015

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) kuulutab välja konkursi juhatuse liikme leidmiseks. Siin on võimalus juhtida üht peamistest Eesti kodanikuühiskonna arengut kujundavatest organisatsioonidest ning anda oma tugev panus KÜSKi jätkuvale toimimisele elujõulise rahastus- ja kompetentsikeskusena ning seda edasi arendada. 

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:

  • magistrikraadi või sellega võrdsustatud kõrgharidust
  • vähemalt 3-aastast organisatsiooni juhtimise kogemust
  • kolmandas või ärisektoris töötamise kogemust
  • kodanikuühiskonna ja -ühenduste alast tugevat kompetentsi
  • häid teadmisi avaliku ja mittetulundussektori rahastamispõhimõtetest
  • head koostöö- ja suhtlemisoskust ning algatus- ja analüüsivõimet
  • vene ja inglise keele oskust

Vastu pakub KÜSK huvitavat ja silmaringi laiendavat tööd, eneseteostamise võimalust ja väljakutseid Eesti kodanikuühiskonna arendamise vallas, kaasa mõtlevat  ja tegutsevat ärksat meeskonda, palju suhtlemist ning konkurentsivõimelist töötasu. Juhatuse liikme leping sõlmitakse neljaks aastaks, tööle asumise aeg on 1. märts 2016.

Kandidaatidel palutakse esitada CV  ja motivatsioonikiri (maksimaalselt 2 lk A4) teemal  „Minu nägemus KÜSKi rollist Eesti kodanikuühiskonna arendamisel 3 aasta pärast ja ettepanekud selle kujundamiseks“. Lisage ka palgasoov.

Oma ümbrik saada märgusõnaga “juhatuse liikme konkurss” 10. jaanuariks 2016 e-posti aadressil mariliis@kysk.ee või postiga aadressil SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Toompuiestee 33a, Tallinn 10149.

Täiendavat infot saab telefonil 655 6423 (Mari-Liis Dolenko, KÜSKi vabaühenduste toetusprogrammi juht) või e-posti aadressil kristiina.tonnisson@ut.ee (Kristiina Tõnnisson, KÜSKi nõukogu esimees).