Uudised

KÜSKi Kogemuspäev maailmamuredest ja rahvusvahelisest koostööst

laine uudised-laine
3. oktoober 2016

Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) kutsub 18. novembril Eesti Rahva Muuseumisse Kogemuspäevale, kus sel korral on plaanis mõtestada üksteise toimetusi laia maailma ja rahvusvahelise koostöö kontekstis.

Kodumaa mured on teada-tuntud, aga mis erutab vabaühendusi mujal maailmas?

Miks mind peaks üldse huvitama muu maailm – kas ma vastutan millegi eest?

Kas minust on kasu ka oma kapsamaast kaugemal?

Kuidas ma päriselt maailma muudan?

Neile ja paljudele teistele küsimustele ühiselt vastuste leidmiseks kutsub KÜSK 18. novembril kõiki vabaühendusi, avaliku sektori esindajad, erinevad koostööpartnerid ja muidu aktiivseid kodanikke vastvalminud Eesti Rahva Muuseumisse KÜSKi neljandale Kogemuspäevale, et jagada taas omavahel kogemusi, õppida teiste tegemistest ja aidata mõtestada üksteise toimetusi laia maailma ja rahvusvahelise koostöö kontekstis.

Kogemuspäevale saad end registreerida siin.

KÜSK lubab päeva sisustada rohke inspiratsiooniga, kasulike numbrite ja faktidega, vestlusringi ja mis kõige tähtsam, KÜSKilt toetust saanud ühingute õpetlike kogemustega. Loomulikult saab ka uue ERMiga väikse tutvuse teha. Mis täpsemalt ees ootab ja kes inspiratsiooni ja kogemusi hakkavad jagama, vaata päevakavast.

Päeva veab Vabatahtlike Värava toimetaja ja suurte kogemustega rahvusvahelise koostöö juht Anu Viltrop.

Kogemuspäev toimub ERMi Jakob Hurda saalis. Kohale jõudmise ja parkimisega aitab ERMi koduleht. Põhjaeestipoolsemale rahvale pakub KÜSK võimalust liituda Kogemuspäeva bussiga, mis stardib Balti Jaamast, Nunne tänava alguse parklast ürituse hommikul kell 7.45.,Tallinn-Tartu maanteel tehakse ka nõudepeatusi ning Paidest sõidetakse ka läbi. Kõikidest teelt peale võtmise soovidest palutakse teada anda end üritusele registreerides.

Nagu ikka, on nii üritus ise, toitlustus ning bussisõit sinna ja tagasi kõigile tasuta.

Lisainfo:
Kadri Sikk, kadri@kysk.ee , +372 5880 5240

Üritust rahastab Kodanike Euroopa programm ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.