Uudised

Kutsume Kogukonnapraktikandid Aparaaditehasesse tänuüritusele

laine uudised-laine
16. november 2016

Ootame kõiki Kogukonnapraktika programmis osalenud ja osalevaid noori, õpetajaid ja juhendajaid tänuüritusele, mis toimub kodanikupäeval, 26. novembril Tartus Aparaaditehases.

Mis plaanis?

  • Räägime ja kuulame lugusid, kuidas kogukonnapraktikal käies inimesi ja vabaühendusi aidanud oleme. Uurime ja avastame, kuidas ükskõik millist elukogemust oma tuleviku heaks kasutada. Paneme kokku sõnumid teistele noortele ning avaldame need Hea Kodaniku kodulehel.
  • Oma lugu jagab meiega ka linnaruumi aktivist Maria Derlõš Linnalaborist – saame kuulda, kuidas tema noorest peast alustas ja kuhu see teda tänaseks toonud on.
  • Avastame Tartu hipsterkultuuri keskust Aparaaditehast ja sööme linna parimas kohvikus. Üllatusprogramm!

Pane kirja: 26. november 2016 | Kastani 42, Tartu | kell 11 ole kohal, möllame kuni kl 18ni.

Üritus Facebookis.

Registreeeri kuni 21. novembrini siin. Kutsu ka oma juhendaja, õpetaja ja klassikaaslasi!

Transport: kui tuled ühistranspordi või autoga, kompenseerime kulu. Kui nii ei saa, anna teada, proovime korraldada tellimusbussi või küüdi.

Üritust korraldavad Vabaühenduste liit EMSL ja SA Archimedes Noorteagentuur. Kohtumist viiakse läbi Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames.

Kogukonnapraktika programm on Haridus- ja Teadusministeeriumi Noortegarantii osa ja seda rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.