Uudised

Neljakäpalised ja nende omanikud marssisid laupäeval loomade heaks!

laine uudised-laine
16. august 2021

Heategevuslik rongkäik Käpakäik toimus kuuendat korda. Marsiti läbi Tallinna vanalinna, kus Raekoja platsis toimus lustakas võistlus koertele. Sellel aastal pöörati tähelepanu kollasele lindile, mis tähistab koera poolt palvet “palun ära puutu mind”.

Olenemata Eesti heitlikust ilmast tulid laupäeval kokku loomasõbrad, kes liikusid läbi Tallinna vanalinna loomade heaks. Käpakäik toimus Tallinna Vanalinna Päevade raames. Rongkäigul müüdi kollast linti, mis tähistab palvet ilma luba küsimata koerale mitte pai teha. “Kartliku või alles treenimisel koeraga võib linnas liikumine olla väljakutse, sest lisaks linnamelule on palju koeraarmastajaid, kes sooviksid koerale pai teha. Koerale võib see olla hirmutav või treenimist raskendav kogemus. Eesti Loomakaitse Seltsiga soovime populariseerida kollase lindi kandmist, et meie neiljakäpalised tunneksid linnas liikudes ennast paremini,” jagas koeraomanik ja ELS kommunikatsioonijuht Agnes Blank.

Sündmuse käigus kogutud annetustega toetatakse Eesti Loomakaitse Seltsi loomi. ELS kutsub ülesse koeraomanike, kelle koer on kartlik,ebakindel, treenimisel või haige, kandma kollast linti. Seda on võimalik osta Eesti Loomakaitse Seltsi e-poest.

Käpakäigu galerii: https://drive.google.com/drive/folders/1-0L47C3eTFifuWS0XA7kFirMcKq41ULB

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel

Lisateave:

Agnes Blank
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
​+372 55505009 
agnes.blank@loomakaitse.ee