Uudised

Osale Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi konkursil

laine uudised-laine
9. november 2015

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum kutsub kuni 20. novembrini osalema selleaastasel Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi konkursil.

Põhjusi kandideerida kuldmärgisele on mitmeid:

Märgise tuntus ja väärtus ettevõtetele tõuseb iga aastaga: Majandus-ja Kommunikatsiooniministeerium, EAS ja teised ettevõtjatele olulised partnerid toetavad indeksi hindamisega seotud arenguid.

Indeksi märgise omamine näitab Sinu ettevõtet usaldusväärse tööandjana. Uuringud on näidanud, et tööotsingutel saab aina olulisemaks võimaliku tööandja positiivne maine. Alates 2015. aastast kuvab ka CV Keskus Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgist oma tööportaalis tööpakkumiste juures.

Indeksi küsimustiku täitmine on ettevõttele kasulik hindamistööriist. Küsimustiku täitmine aitab kaardistada, millised on vastutustundlikkusega seotud kõige olulisemad teemad ja arengukohad just Sinu ettevõtte jaoks. Indeksi küsimustik on põhjalik, hõlmates kõiki ettevõtte tegevusvaldkondi ja eeldab seega ka erinevate osakondade vahelist koostööd.

Vastutustundlik ettevõtlus ja selle hindamine on globaalselt kasvav trend. “Globaalse juhtiva personaliettevõtte Manpower võtmeklientide seas läbiviidav uuring näitab vastutustundliku ettevõtluse (CSR) tähtsuse kiiret kasvu. Kui 2000-ndate alguses nõudis või eeldas CSR programmi olemasolu potentsiaalsetelt partneritelt ca 10% rahvusvahelistest klientidest, siis täna on see kasvanud üle 90%. Ilma selleta ei saa kvalifitseeruda teenuse pakkujaks, koostööst rääkimata.” – Manpoweri Baltikumi tegevjuht Heigo Kaldra.

Ankeedi saad täita siin.

Lisainfo indeksiga seonduva kohta:

Kristiina Esop, tegevjuht
tel 5665 8505,
e-post: kristiina@csr.ee