Uudised

Peipsi Koostöö Keskus ootab annetusi perepäeva korraldamiseks

laine uudised-laine
11. detsember 2015

Peipsi Koostöö Keskus soovib koostöös lahkete annetajatega pakkuda talvise koolivaheaja lõpetauseks Peipsimaa tagasihoidlikumate rahaliste võimalustega peredele perepäeva, seekord peredele Lohusuu vallast.

Plaanis on:

  •  jalutuskäik aastavahetuse-ehtes Tartus,
  • Hullu Teadlase kabineti külastus, kus uuritakse, kas juurviljadest on võimalik elektrit valmistada, uuritakse automatat ja katsetatakse kõikvõimalikke muid pööraseid leiutisi,
  • käiakse kinos,
  • süüakse koos lõunat.

Perepäev toimub 9. jaanuaril 2016.

Eelmistel aastatel on sama ürituse raames uuritud Peipsimaad Mustveest Kolkjani ja Peipsi põhjarannikut, külastatud Avinurme tünnimeistreid ja käidud Iisaku muuseumis. Eelmiste aastate perepäevade osalejate sõnul andsid väljasõidul saadud kogemused ja emotsioonid „uueks aastaks uut energiat“. Rohkem informatsiooni eelmiste ürituste ja perepäevade kohta aadressil http://www.ctc.ee/peipsi-koostoo-keskus/toeta-tava/kampaaniad.

Peipsi Koostöö Keskus loodab perepäeva läbiviimiseks vajaliku omafinantseeringu ehk 230€ koguda annetustena. Juhul, kui annetusi koguneb rohkem, saavad pered ka väikese uusaastakingituse.

Annetada saab MTÜ Peipsi Koostöö Keskuse arveldusarvele:

Swedbank EE532200221012449629

märksõna: perepäev (toetaja isikukood*)

* Palume annetajatel lisada ülekande selgituse reale oma isikukood. Nii saame annetused deklareerida, mis võimaldab toetajatel saada annetussumma pealt tagasi üksikisiku tulumaksu 20% 

Annetuste kogunemise hetkeseisu saad jälgida: http://www.ctc.ee/toeta/anneta-heategevuseks

Perepäeva viivad Peipsi Koostöö Keskuse poolt läbi Aija ja Eleri.

Rohkem infot:
Eleri Seer
Peipsi Koostöö Keskus
Aadress: Puiestee 71a
51009 Tartu
Tel: +372 555 55109
E-mail: eleri.seer@gmail.com