Uudised

Põhjamaade Ministrite Nõukogu infopäev 21.01 räägib koostöötoetustest

laine uudised-laine
18. jaanuar 2016

Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus kutsub kõiki huvilisi infopäevale, mis toimub 21. jaanuaril 2016 kell 11–13 TÜ Narva Kolledžis (Raekoja plats 2, Narva). Infopäevale on oodatud kõik riigiametnikud, haridustöötajad, MTÜde esindajad ja kultuurivaldkonnas tegevad isikud, kes soovivad ellu viia koostööprojekte Põhjamaadega ning taotleda selleks reisi- ja majutustoetust.

Võrreldes varasemate aastatega on seekordne infopäev praktilisem. Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse nõunikud vastavad eelkõige taotlemist puudutavatele konkreetsetele küsimustele ning annavad nõu. Seega on kasulik juba enne infopäeva tutvuda toetusvõimalustega aadressil http://www.norden.ee/et/meist/toetused.

Lisaks saab infopäeval üldisemalt teada, mis on Põhjamaade Ministrite Nõukogu ning mida teeb esindus Eestis ja Ida-Virumaal. Infopäeva alguses sõlmivad Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse direktor Christer Haglund ja Narva linnapea Tarmo Tammiste koostöö kokkuleppe 2016. aastaks.

Infopäeva töökeelteks on eesti, vene ja inglise. Osavõtuks tuleb end eelnevalt registreeruda aadressil http://www.norden.ee/et/narvainfo16.

Lisateave:
Jevgeni Timoštšuk
PMNi Narva filiaali programmi koordinaator
Tel: 51 58 904
E-post: jevgeni@norden.ee