Uudised

Poliitikakujundamise oskuste arendamise koolituste järgmine regamine

laine uudised-laine
27. september 2018
Kutsume teie töötajaid osalema poliitikakujundamise oskuste arendamise koolitusprogrammis. Koolitusprogramm on jagatud neljaks mooduliks. Võimalik on läbida kõik neli moodulit või valida vaid endale vajalikud koolitused. Programmi üldtutvustus on SIIN.

Avatud on eelregistreerimine 2018. aasta teise poole koolitustele, mille ajakava on kättesaadav SIIT (ajakava on lisatud ka riigitöötaja iseteenindusportaali materjalide alla).

Palume koolituste infot levitada oma asutuses ning saata teave edasi võimalikele osalejatele. Kandidaadid peavad koolitusgruppi saamiseks ise täitma eelregistreerimise vormi.

Eelregistreerimine toimub riigitöötaja portaalis.
– Riigitöötaja portaaliga liitunud asutuste esindajad saavad eelregistreerida oma kasutajanimega sisse logides siin: https://www.riigitootaja.ee/rtip-client/login.
– Osalejad asutustest, kes ei kasuta riigitöötaja iseteenindusportaali, saavad end eelregistreerida siin: https://www.riigitootaja.ee/rtip-public/kesksed_koolitused, otsides registrist üles endale huvipakkuva koolituse.

Igas koolitusrühmas on 20 kohta. Koolitused on osalejatele ettenähtud mahus osalemise korral tasuta. Katkestamisel tuleb tasuda koolituskoha maksumus osalejal endal.

Osaleja kinnitab eelregistreerumisel, et on osalemise tingimustest (sh katkestamise tasust) teadlik. Loe täpsemat teavet osalemise tingimuste kohta SIIN.

Siinse teavituskirja manusest („Eelregistreerimine 2018. aasta rühmadesse“) leiate täpsema informatsiooni moodulite, koolituste sihtrühmade ja korralduse kohta. Kirja lõpus oleva “ava koolituse info” avamisel kuvatakse teile I mooduli koolitus. Teised eelregistreerimiseks avatud koolitused leiate riigitöötaja iseteenindusportaalist.

Projekti viiakse ellu Riigi Tugiteenuste Keskuse ja Riigikantselei tellimusel ning Praxise, Centari jt koolitajate ning praktikute koostöös. Programmi finantseeritakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist ja riigieelarve omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.

Kontakt:
Reelika Ermel
Mõttekoda Praxis
reelika.ermel@praxis.ee
+372 640 8006

Koolituse andmed

Poliitikakujundamise oskuste arendamise programmi I moodul “Poliitikakujundamise ABC”

Toimumiskoht:

Eesti, Tallinn, Viru Sokos Hotel konverentsikeskus aadressil Viru väljak 4, Tallinn.

Toimumise periood:

17. oktoober 2018 – 18. oktoober 2018

Koolitusasutus ja koolitaja:

Poliitikauuringute Keskus Praxis SA
Jane Ester, Laura Aaben, Maris Jõgeva, Tarmo Jüristo

Ava koolituse info

Kontaktisikud:

Reelika Ermel
reelika.ermel@praxis.ee,
6408006


Manus(ed):

Eelregistreerimine 2018. aasta rühmadesse.pdf