Uudised

Puuetega inimeste koda ootab kandidaate aastaauhinnale

laine uudised-laine
17. oktoober 2016
Eesti Puuetega Inimeste Koda ootab tunnustamiseks kandidaate, kes on andnud olulise panuse Eesti ühiskonna arenemisel puudega või kroonilise haigusega inimesi paremini kaasavaks.

2016. aasta auhinna teema on vaba aeg ja reisimine. Aastaauhinnaga 2016 tunnustatakse teenuseosutajaid, kes on hoolitsenud teenuste ligipääsetavuse eest ning teinud järjepidevalt soodustusi puudega või vähenenud töövõimega inimestele. Aastaauhinna kandidaate oodatakse kultuurivaldkonnast – teatrid, kinod, kontserdid, muuseumid, galeriid, turismiobjektid, spordikeskused, erinevad kultuuri- ja spordisündmused – või transpordi valdkonnast.

Kandidaate, ka iseennast, võivad esitada organisatsioonid ja eraisikud. Esituskirjas palutakse märkida kandidaadi nimetus, nii kandidaadi kui esitaja kontaktandmed, lisaks põhjendada kandidaadi esitamist auhinnale vabas vormis kuni ühel leheküljel.

Esituskirju saab saata e-posti aadressile epikoda@epikoda.ee kuni 14.11.2016 kl 12:00 või posti teel Eesti Puuetega Inimeste Koda, Toompuiestee 10, Tallinn.

Lisainfo:
e-post: epikoda@epikoda.ee tel 661 6629