Uudised

Rahvusvaheline noorteseminar kutsub õppima, arutlema ja tutvuma

laine uudised-laine
12. mai 2016

Viie riigi noored ja noortega töötajad kohtuvad tasuta rahvusvahelisel noorteseminaril sel laupäeval, 14. mail Tallinnas. 

Oled noor või noortega töötaja? Sul on võimalus osaleda ühiskondlike teemadega seotud rahvusvahelisel sündmusel noortevaldkonnas koostöösidemete loomiseks ja ideede vahetamiseks MTÜ Involved projekti ‘‘Sotsiaalse kapitali arendamine vahendina noorte kodanikuaktiivsusele Ida-Euroopa riikides” lõpusündmusel laupäeval, 14. mail 2016 Tallinna Ülikoolis (Astra hoone), Narva mnt 25, kl 10.00-16.00. 

  • ÕPI, mis on kodanike kaasamine. 
  • ARUTLE – aluseks faktid noorte kaasamisest erinevatest riikidest. 
  • TUTVU mitmete näidete ja heade praktikatega.

Kohtud ja töötad noorte ja noortega töötajatega Eestist, Lätist, Leedust, Poolast ja Rumeeniast, vahetad parimaid praktikaid. Tutvustamisele tuleb ka põnev uuring, mis projekti raames valminud on.

Arutleda saad järgmiste teemade üle: noorte, täiskasvanute ja organisatsioonide osalus, vabatahtlikkus kohalikul tasandil ja välismaal, noorte ettevõtlikkus, koostöö, noorteinfo ja võimalused, noorte kaasatus poliitika kujundamisse, mitmekesisus ja Euroopa kodakondsus.

Inglisekeelsel sündmusel osaleb välisriikidest kokku 30 ning Eestist maksimaalselt 50 osalejat. Sündmusel osalemine on tasuta ning sisaldab ka kohvipausi ja lõunasööki. Kõik osalejad saavad endale ka kingituse 🙂 Toimub ka parimate projekti panustajate auhindade kättejagamine (tahvelarvutid, nutitelefonid, smart-käekellad).

Täpsem info ja registreerimine: www.involved.ee/kodanike-euroopa

Palume huvi üles näidata osalemiseks hiljemalt neljapäeval, 12. mail 2016. Kohtade arv on piiratud!

Sündmust korraldab MTÜ INVOLVED projekti ‘‘Sotsiaalse kapitali arendamine vahendina noorte kodanikuaktiivsusele Ida-Euroopa riikides ” (SOCAP) raames. 

Lisainfo: www.involved.ee / info@involved.ee /  tel 555 96 458 / tel 52 917 17