Uudised

Salliva Kooli projekt otsib vabatahtlikke

laine uudised-laine
19. september 2016

Õpilasliit otsib vabatahtlikke Salliva Kooli projekti, mis tänavu keskendub vägivalla asemel harmoonilisele koolikeskkonnale. Üle-Eestiline projekt on põnev võimalus end proovile panna mitmel erineval töölõigul, vali endale sobiv.

Eesti Õpilasesinduste Liit koostöös Lastekaitse Liidu ja MTÜ Foorumteatriga käivitas projektiga “Salliv Kool” 2016. aasta märtsis üle-Eestilise kampaania. Projekti eesmärgiks on tõstatada taas koolikiusamise temaatika, keskendudes mitte niivõrd füüsilisele vägivallale, vaid ideaalse koolikeskkonna loomisele ning teadvustada õpilastele, et parima hariduse saab koolis, kus valitseb harmooniline tasakaal.

Eelmisel hooajal said vabatahtlikud osaleda sotsiaalsetes eksperimentide ja foorumteatrite juures, samuti Sallivuspäeva korraldamisel. Sellel hooajal kaasatakse vabatahtlikke mitmes erinevas valdkonnas, kandidaate oodatakse projektijuhi ja turundusjuhi assistendiks, logistikatiimi, maakondade kontaktisikuteks, foorumlaudade koordinaatoriteks ja sotsiaalsete eksperimentide koordinaatoriks. Võimalus on valida nimetatud valdkondade seast endale kõige meeldivam.

Salliva Kooli projektis kaasa lüües saad võimaluse tutvuda üle-Eestilise projekti telgitagustega, saada uusi kogemusi ja teadmisi, tutvuda uute inimestega ning võimalust end arendada.

Kui eelnev jutt Sind kõnetas, täida ankeet siin: goo.gl/2obcVK – hiljemalt 1. oktoobril.