Uudised

Soraineni Shared Mission pro bono programmi uus hooaeg toetab keskkonnaprojekte

laine uudised-laine
6. juuni 2022

Et anda oma panus maailma ja ühiskonda, avab Sorainen kolmandat aastat Shared Mission pro bono programmi. Tänavu toetame keskkonnavaldkonna innovatiivseid projekte, kes saavad meilt tasuta õigus- ja maksunõu. Aastas anname Shared Missioni ja teiste pro bono projektide kaudu üle 100 000 euro väärtuses õigusnõu.

Soovime toetada projekte, mis aitavad saavutada meie ettevõtte sihti – kasvatada üldist jõukust ja heaolu meie regioonis. Tänavu on prioriteediks keskkonnavaldkonnas tegutsevad uuenduslikud projektid, kuigi teisedki õigusnõu vajavad uuenduslikud projektid on teretulnud kandideerima. Ootame osalema kõiki: ettevõtteid, sh idufirmasid, vabaühendusi, riiklikke projekte. Projektid võivad olla nii kohalikud kui rahvusvahelised. Väga oodatud on algatused, mis hõlmavad kõiki Balti riike.

Pakume abi õigus- ja maksuküsimustes, alates organisatsiooni asutamisest ja tööõiguse küsimustest kuni andmekaitse ja rahatõstmiseni. Konkursi korras välja valitud osalejad saavad kokku lepitud tundide raames tasuta õigusabi, mida nad võivad kasutada kalendriaasta lõpuni vabalt valitud õigusteenuse kasutamiseks, välja arvatud vaidluste lahendamine. Soovime aidata võimalikult paljusid organisatsioone, kuid meile on oluline ka koostöösidemete loomine programmis osalenud projektidega.

Programmi saab kandideerida 1. juunist kuni 14. juunini. Selleks tuleb täita ankeet. KANDIDEERIDA SAAB SIIN

Shared Mission programm sai alguse 2020. aastal, kui soovisime aidata kaasa regiooni kiiremale taastumisele koroonapandeemia põhjustatud tervise- ja majanduskriisist ning otsustasime pakkuda väärt algatustele tasuta õigusabi. Pärast edukat ava-aastat sai Shared Mission osaks meie jätkusuutlikkuse strateegiast ja muutus iga-aastaseks projektiks. Oleme tänaseks toetanud enam kui 40 projekti neljas riigis.

Kui teil on lisaküsimusi, võtke julgelt ühendust aadressil probono@sorainen.com.