Uudised

SpeakSmart kutsub ideega lõunatele argumenteeritud juhtimise teemal

laine uudised-laine
13. veebruar 2017
EMSLi liikme Eesti Väitlusseltsi tütarettevõte, argumenteeritud mõtlemis-, suhtlus- ja juhtimisoskuseid õpetav SpeakSmart kutsub mõtlevaid inimesi Tallinnas Ideega Lõunatele. Kohvik Wabadus serveerib lõunasöögi ning koolitajad pakume juurde uusi mõtteid argumenteeritud juhtimise teemal. 15. veebruaril ja 15. märtsil.

15.02 kl 12 @ Wabadus „Argument juhile“

Juhi töö pärisosa on suhtlemine: kuulame ja innustame oma töötajaid ja vabatahtlikke, esindame missiooni ja väärtuseid liikmete ees, veename rahastajaid ja koostööpartnereid, esitleme oma töö tulemusi konverentsidel. Jagame kahe juhi omavahelise vestluse käigus seda, kuidas olla oma seisukohtades selge ja mõjuv ning kuidas käivitada arutelusid oma organisatsiooni sees. Mis on argumenteeritud juhtimine, milleks see vajalik on ja kuidas organisatsioonis argumenteeritud suhtlemist juhtimisega võimendada. Ideega lõunal vestlevad SpeakSmart arendusjuht-koolitaja Margo Loor ja Eesti Energia arendusprojektide kvaliteedi- ja partnersuhete juht Kadi Steinberg.

15.03 kl 12 @ Wabaduse kohvik „Argument töötajale“

Vabaühenduste töötajad kannavad väga tugevalt oma mittetulundusühingu või sotsiaalse ettevõtte missiooni ja väärtusi. Töötajatest oodatakse, et nad panustavad organisatsiooni arengusse ja mõtlevad kaasa nii turunduses, ettevõtluses kui ka (projekti)juhtimises, mitte ainult oma kitsas töövaldkonnas. Räägimegi lõunal, millistes situatsioonides argument töötajat aitab ja kuidas juurutada argumenteeritud suhtlemist töökeskkonda, et sellest võidaks nii töötaja ise kui ka meeskond tervikuna. Ideega lõunal arutlevad antud teema üle SpeakSmarti arendusjuht-koolitaja Margo Loor ja Sotsiaalministeeriumi personalijuht Katrin Noormägi.

Üritusele tuleb eelregistreerida SIIN. Osalemise hind on 10€, mis tuleb tasuda peale registreerumist koha kinnitamiseks.