Uudised

Talgupäeva uudised

laine uudised-laine
18. aprill 2017
Hea talgupäeva sõber!
Nii nagu ikka on ka tänavusel talgupäeval plaanis tublisid talguhunte tänada. Selle jaoks on oma õla alla pannud mitmed toredad koostööpartnerid. Meie avaldame suurt tänu ja rõõmu ning loodame, et iga talguhundi pakkumine aitab ka talgulistel üle Eestimaa heameelt tunda.
Mis on talguhundi pass?
Talguhundi pass on Teeme Ära talgupäeva meeskonna poolt välja antud unikaalne tunnuskiri, mis tähistab selle omaniku kaasalöömist Teeme Ära talgupäeval. Pass on ette nähtud igale talgulisele ning selle saab endale printida talgupäeva kodulehel talgutele registreerumise käigus. Talguhundi pass on varustatud omaniku ees- ja perenime, talgute nime ja unikaalse koodiga ning seda võib kasutada vaid talguhunt ise. Vaata täpsemalt: http://www.teemeara.ee/talgulisele/pass
Pokumaa külastus euro eest 
Talguliste silmad paneb särama kutse Pokumaale, mille külastamine talguhundi passi omanikule on 1 euro! Loomulikult saab talguhunt kaasa võtta kogu pere, iga pereliikme eest tuleb tasuda samuti vaid 1 euro (piisab ühest talguhundi passist pere kohta). Soodustus kehtib 1. maist kuni 31. augustini. Kohapeal tuleb ette näidata talguhundi pass ja isikuttõendav dokument. Pokumaal saab uudistada pokukoda ning Padasoo vanu taluhooneid, osa võtta vahvatest töötubadest ja matkata! Rohkem infot ja täpsed lahtiolekuajad: www.pokumaa.ee ja www.facebook.com/pokumaa.
Elron sõidutab talguhunte 50% soodsamalt 
Kõik Teeme Ära talgulised saavad talgunädalal 29. aprillist kuni 7. maini talguhundi passi ja isikuttõendava dokumendi esitamisel soetada tavapileti poole hinnaga. Soodustus kehtib rongisõiduks kõikidel Elroni liinidel üle Eesti, nii tava- kui ekspressrongides. Piletit saab osta ainult rongist, eri soodustused ei summeeru.
Simple Express bussipiletid -50% 
Kõigile talguhundi passi omanikele on Simple Express liinidel 29. aprillist kuni 7. maini üle Eesti bussipilet 50% võrra soodsam. Soodustuse saamiseks tuleb esitada bussis või piletikassas talguhundi pass koos isikut tõendava dokumendiga. Internetist ostmisel tuleb sisestada lehel www.simpleexpress.ee kampaaniakoodi väljale “talguhunt”, kood kehtib ostmiseks ajavahemikus 24. aprill kuni 7. mai.
Photopointis paberfotode trükk -35% 
Talguhundi passi omanik saab Photopointi e-keskkonnas talgupäeva meenutused paberile trükkida 35% soodsamalt. Selleks tuleb www.photoexpress.ee keskkonnas sisestada sooduskoodi väljale “talguhunt2017”, kood kehtib 30. maini.
National Geographic Eesti kinketellimus igale talgulisele 
Tänuks talgutegude eest kingib National Geographic Eesti igale Teeme Ära talgupäeval osalejale kahe kuu jooksul värske ajakirjanumbri täiesti tasuta! Kinketellimuse saavad kõik talguhundi passi omanikud endale vormistada kuni 31. maini aadressil http://pood.aripaev.ee/ngtalgud.
Vali omale meelepärased talgud ja pane end kirja talguveebis: http://www.teemeara.ee. Kui oled talgutele tulemas, saad sellest sõpradele märku anda ka Facebookis: https://www.facebook.com/events/1473954585972492/
Ilusat kevade jätku soovides
Teeme Ära talgupäeva meeskond http://www.teemeara.ee/kontakt