Uudised

Toeta annetamistalguid

laine uudised-laine
22. november 2021

30. novembril 2021 toimuvad Eestis kolmandat korda annetamistalgud. See on heade tegude päev, mil igaühel on mugav võimalus endale olulist algatust toetada. Et annetamistalgud saaks kasvada, kogume annetusi ka talgute enda toetuseks: alloleval vormil või kaardiga Paypalis.

Esimest korda toimusid annetamistalgud 2019. aastal, mil koguti 128 000, aasta hiljem juba 182 000 eurot. Talgute korraldamisega kaasneb aga igal aastal ka hulk kulusid – veebiarendus, kujundus, levik sotsiaalmeedias. Tahame teha talgukaardi järgmiseks aastaks kasutajasõbralikumaks ning arendusmõtteid mõlgub peas veel teisigi. Et seda kõike teostada, küsimegi sinu abi.

Seome annetused taaskord ka väikese väljakutsega. Kui mullu käisime Vabaühenduste Liidu meeskonnaga taliujumas, siis tänavu võtame ette märksa kuivema tervisespordi ning liigutame ennast värskes õhus.

Kui kogume 100 eurot, sammub Inna 13-kilomeetrisele maalilisele jalutuskäigule.

Kui kogume 200 eurot, veereb Kai rulluiskudel 10-kilomeetrisele ringile “lootuses, et kõik terveks jäävad”.

Kui kogume 300 eurot, suundub Alari tunniks tegema midagi, mis talle ei meeldi, ilmselt rattaga.

Kui kogume 400 eurot, silkab Helen 13-kilomeetrisele maalilisele jooksuringile.

Kui kogume 500 eurot, aerutab Lauri süstaga merele distantsiks, mis sõltub ilmast, stardipunktist ja ajast, mil me ta piirivalve abiga jälle üles leiame.

Kui kogume 600 eurot, kaob Andrei paariks tunniks kaugusesse ja naaseb tsivlisatsiooni pärast 30-kilomeetrist jooksu.

Kuidas läks, talletame taaskord ka kõigile toetajatele pildi- ning videovormis üles.

Aita oma annetusega annetamistalgutel areneda ja kasvada, et Eestisse tekiks järgmistel aastatel üha rohkem annetajaid, paremini läbi mõeldud annetusi ning rohkem võimekaid algatusi, kes annetajate abiga elu meie ümber paremaks muudavad.

Annetamistalguid saad toetada ülekandega siin all või kaardiga Paypalis.