Uudised

TÜ ja Pagulasabi kutsuvad konverentsile mitmekultuurilise kooli teemal

laine uudised-laine
3. oktoober 2016

Eesti Pagulasabi ja Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsuvad õpetajaid, tugitöötajaid, noorsootöötajaid ja teisi noortega tegelevaid inimesi osalema konverentsil „Mitmekultuuriline kool – kuidas toetada õpilasi, lapsevanemaid ja õpetajaid?“

Konverentsil jagavad oma kogemusi Ameerika Ühendriikidest pärit hariduseksperdid, kes tegelevad uus-sisserändajate toetamisega koolikeskkonnas. Konverents vaatleb ka Eesti kogemust kultuuride paljususe ja usulise mitmekesisusega koolis ning võimalusi rändetaustaga õpilaste toetamiseks.  Konverentsil osalejatel on võimalus valida viie töötoa vahel, mis pakuvad uusi meetodeid ja praktilisi nippe, mida saab rakendada nii koolihariduses kui ka noorsootöös.

Konverents toimub 21. oktoobril 2016 Tallinnas koolituskeskuses Punane Puu (Pirita tee 20P, 4. korrus; Viru ringist 7minutilise sõidu kaugusel). Konverents toimub osaliselt inglise keeles. Inglisekeelsetele ettekannetele on korraldatud sünkroontõlge.

Palun andke oma osalemisest teada hiljemalt 17. oktoobriks (k.a), vastates paarile küsimusele siin: https://goo.gl/forms/lr1Zh48Eft1rOKFI3

Palun andke oma osalemisest teada hiljemalt 17. oktoobriks siin: https://goo.gl/forms/lr1Zh48Eft1rOKFI3 

Täpsem päevakava ja töötubade kirjeldused siin: Mitmekultuuriline kool

Konverentsi korraldavad Eesti Pagulasabi ja Tartu Ülikooli eetikakeskus koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Konverentsi toetavad Ameerika Ühendriikide Suursaatkond Eestis ja Hasartmängumaksu Nõukogu.

Lisainfo:

Ingi Mihkelsoo, Eesti Pagulasabi projektijuht, ingi@pagulasabi.ee, tel 525 8702

Mari-Liis Nummert, Tartu Ülikooli eetikakeskuse projektijuht, mari-liis.nummert@ut.ee, tel 5192 2019