Uudised

TÜ ühiskonnateaduste instituut kutsub tööandjate messile

laine uudised-laine
13. veebruar 2017
Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituut kutsub 17. märtsil 2017 Tartus Lossi 36 õppehoones juba kaheksandat aastat toimuvale TÖÖANDJATE MESSILE, millele eelneb tööandjate ja õppejõudude kohtumine.

Tööandjate messi korraldatakse ühiskonnateaduste instituudis eesmärgiga viia kokku praktika- ja töökohti pakkuvad ettevõtted ning erialast rakendust otsivad tudengid. Mess annab mõlemale poolele võimaluse kohtuda, arutleda ootuste ja võimaluste üle ning sõlmida esimesi kokkuleppeid.

Esialgne päevakava:

11.00-12.00 Arutelu „Praktikandid kõrgkoolist – ootused ja reaalsus“ 

12.00-13.00 Tööandjate ja praktikapartnerite kohtumine instituudi õppejõududega erialade kaupa

– Ajakirjandus  

– Kommunikatsioon 

– Infokorraldus

– Sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika 

13.00-14.00 Kohvipaus, messiala ettevalmistus

14.00-16.00 Tööandjate mess instituudi koridorides

Messile tulevad tööandjatega tutvuma rakenduskõrghariduse, bakalaureuse- ja magistriastme üliõpilased ajakirjanduse, infokorralduse, kommunikatsioonijuhtimise, sotsiaaltöö, sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika ning info- ja teadmusjuhtimise erialadelt.

Osalejatelt ootame oma organisatsiooni ja pakutavaid töökohti/projekte/praktikakohti tutvustavat materjali ning inimest, kes oleks valmis tudengite täiendavatele küsimustele vastama. Oleme väga tänulikud tööandjate valmisoleku üle panustada noorte spetsialistide ettevalmistusse.

Osalemine on tööandjale tasuta.

Palume tööandjatel võimalusel hiljemalt 1. märtsiks teatada, kas olete huvitatud tööandjate messil ja/või praktikaarutelul osalemisest, et saaksime paremini planeerida ruume, laudu, nimesilte jms.

Lisainfo ja registreerimine:
Taavi Rebane,
kommunikatsioonispetsialist,
t.rebane@ut.ee,
737 6355