Uudised

Tule aita noortel iseendaks jääda

laine uudised-laine
5. oktoober 2015

Kas Sina tunned ennast oma kehas hästi? Kas Sina oled enda üle uhke ja pead ennast eriliseks? … aga kuidas vastaksid nendele küsimustele 7-14 aastased lapsed? 
Eesti Gaigide Liit viib Eestis läbi üht väga olulist projekti, millesse soovivad kaasata ka Sind, et ühiselt tõsta noorte enesekindlust ja kehalist enesehinnangut läbi mitteformaalse õppe ja noorteosaluse. 

Juba mitu aastat on mujal maailmas käinud projekt „Free Being Me“. Sel kevadel jõudis projekt ka Eestisse kui „Olen see, kes olen“ (edaspidi OSKO) ning mõnisada noort üle Eesti said sellest ka osa. OSKO koosneb viiest kohtumisest ehk sessioonist. Esimeses neljas sessioonis tutvustatakse ja õpetatakse noortele teadmisi ja oskusi, kuidas end oma kehas enesekindlamalt tunda. Viiendal kohtumisel rakendatakse saadud teadmised ja oskused tegevusprojektiks, mis viiakse ellu pärast kohtumist. Tegevusprojekti kaudu püüame jõuda nii paljude noorteni kui võimalik.

10.-11. oktoobril toimub juhtide koolitus, kuhu oled oodatud ka Sina. Pärast I kohtumist on juhtidel aega leida endale abiline ja grupp noori vanuses 7-14, kellega programm läbi teha. Teine juhtide kohtumine ja koolitus toimub novembris ning projekti lõpetame järgmise aasta veebruaris.

Eesti Gaidide Liidus läbiviidava projekti „OSKO“ koordinaatorid on WAGGGS (The World Association of Girl Guides and Girl Scouts) ja Dove.

Projektis osalemine on Sulle tasuta – koolitused, programmi materjalid, majutus, toitlustus ja ka transport kompenseeritakse. Paneme aga südamele, et ootame osalema neid, kes soovivad programmi 7-14 aastastele noortele läbi viia.

Osalemiseks registreeri ennast esimesel võimalusel, sest kohtade arv on piiratud! Registreerimisvorm: http://goo.gl/forms/aGU362AjDy

Lisainfo:
Elo Lättemägi
„Olen see, kes olen“ projektijuht
5083656
koolitus@gaidid.ee