artikkel

Tule kampa: EMSL otsib huvikaitsejuhti

laine
EMSL 3. september 2015
Foto: Mari Öö Sarv

Vabaühenduste liit EMSL võtab tööle HUVIKAITSEJUHI, kes kujundab kodanikuühiskonnale soodsa õiguskeskkonna.

Selles töös tuleb lugeda igavaid eelnõusid ja algatada ise ägedaid. Seisukohtade kujundamiseks peab suhtlema teiste vabaühendustega, aga vahel oma tarkusest analüüse koostama. Arvamust tuleb avaldada sageli ka siis, kui keegi seda ei küsi.

Ootame sind oma meeskonda, kui:

– sa ei karda sõna “poliitika” ega endast erinevaid inimesi

– orienteerud õigusteadustes ja riigi toimimises

– pead kodanikualgatust demokraatia tugisambaks

– mõistad vabakonna vajadusi ja seoseid teiste sektoritega

– oskad meie seisukohti veenvalt põhjendada

– kõneled ja kirjutad keerulistest asjadest selgelt

– oled kärsitu kodanik, ent kannatlik diplomaat

Ise pakume võrratu võimaluse mõjutada Eesti riigi arengut, kujundades üheskoos keskkonda, kus vabaühendused ja aktiivsed kodanikud oleksid riigile veel mõjusamad ja paremad partnerid. Töötades EMSLi huvikaitsejuhina on sul ka šanss saada kodanikuühiskonda mõjutava õiguse parimaks asjatundjaks Eestis. Kui sa seda juba ei ole.

Ootame 27. septembriks info@ngo.ee su elulookirjeldust ja motivatsioonikirja põhjendusega, kuidas su kogemused ja huvid ses töös kasuks tulevad. Lisa küsi julgelt EMSLi juhatajalt Maris Jõgevalt maris@ngo.ee.

Kõik meie otsingud leiad siit.

EMSL on avalikes huvides tegutsevate vabaühenduste liit, kes töötab selle nimel, et Eestis oleks tugev kodanikuühiskond, kus inimesed tahavad, saavad ja oskavad olla head, arukad ja aktiivsed kodanikud. EMSLi missiooniks on aidata areneda vabaühenduste tegevust toetaval keskkonnal ja tugevdada ühenduste suutlikkust selles keskkonnas tulemuslikult tegutseda.