Uudised

Tule Kogukonnapaktika tunnustuskohtumise ööpäevakule 22.-23.01

laine uudised-laine
7. jaanuar 2016

EMSL kutsub Kogukonnapraktikas osalenud vabaühendusi tänu- ja tunnustusüritusele ning kogemusi jagama.  Kogukonnapaktika tunnustuskohtumise ööpäevak toimub 22.-23.jaanuaril Tallinna Telliskivi Loomelinnakus.

Täname Sind, et usud noortesse ja annad neile võimaluse end heategudes proovile panna. Kogukonnapraktikas osalenud noored hindavad seda kõrgelt. Loodame, et saadud kogemus aitab neid ka täiskasvanuelus.

Et meie tänu ei jääks e-kirjade vahele peitu, soovime kutsuda Sind meile külla, et Sind tänada ja Sinu lugu kuulata – kuidas Sa noori kaasasid ja juhendasid, millega te koos hakkama saite. EMSL kogub need lood kogukonnapraktika kogemuste varamusse, paneme kirja ka enda kogemused ning meie ühine looming aitab kaasa SA Archimedes Noorteagentuuri ja EMSL loodavale koolitusprogrammile, mis on suunatud kogukonnapraktika programmiga liitujatele, et arendada nende juhendamise ja noorte kaasamise oskusi. Uute õpetajate ja juhendajate innustuseks räägime ka Sinu loo.

Meiega liitub noortevaldkonna koolitaja Kristi Jüristo, raamatu „Vabatahtliku vastuvõtmise ABC“ autor. Kristi aitab meie kogemusi kaardistada, mõtestada ja seejärel ka „pakkida“. Loodame, et teiste kogukonnapraktika juhendajate ja õpetajate lood ja mõtted aitavad ka Sinul oma kogemust paremini mõtestada ja julgustavad Sind veel noorte kaasamisel.

Millal ja kus?
Kohtumine toimub kahel päeval: 22. ja 23. jaanuaril 2016 Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus.

Reede õhtul ootame Sind kella 17.30-ks EMSLi ühiskontorisse, mida jagame teiste kodanikuühiskonna tegijatega (Heateo SA, Teeme ära!, Noored Kooli, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik, Terve-Eesti SA, SPIN, Kiusamisvaba Kool, Minu Unistuste Päev jt), tutvume omavahel ja jagame põgusalt oma kogukonnapraktika elamusi, mida jätkame ühisel õhtusöögil. Orienteeruv päeva lõpp on 21-22 ajal.

Laupäeval räägime ja kuulame kogukonnapraktika lugusid ja jagame kogemusi ka väljakutsete ületamistest. Teine kohtumise päev kestab kell 9:30-16:00.

Et Sa ei peaks mitu korda Tallinna vahet sõitma, ootab Sind reede ööl vastu laupäeva mugav majutus (v.a. Tallinnast pärit osalejad). Ei saa mainimata jätta ka hommikusööki, laupäevast lõunat ja maailma parimat kohvi!

Eeldame osalemist täies mahus. Palun anna meile oma tulekust teada hiljemalt 11.01.2016 siin.

Programm, sh ööbimine ja toitlustus, on osalejatele tasuta, sõidukulud katab EMSL. Majutus on 2-kohalistes tubades.

Lisainfo: Aljona Galazan, aljona@ngo.ee, tel 56689070

Koolituse viib läbi Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit koostöös SA Archimedes Noorteagentuuriga Euroopa Sotsiaalfondi perioodi 2014-2020 tegevuse “Noorsootöötajate koolituste arendamine” raames. 
vabaŸhenduste liit.indd Archimedes_punane0_haridusmin_3lovi_est EL_Sotsiaalfond_horisontaal entk_logo_est_rgb