Uudised

“Tunne Euroopat!” – kiirkursused noortele otsivad tegijaid

laine uudised-laine
14. november 2016

Tegusad Eesti Noored otsib noori Euroopa-tarku, kes viiksid läbi noortele mõeldud kiirkursust  “Tunne Euroopat!”. “Tunne Euroopat” on Tegusate Eesti Noorte (EYP Estonia) koostööprojekt Schwarzkopf Foundationiga.

Otsitakse noori inimesi alates 18. eluaastast, kes tahaksid anda edasi baasteadmisi Euroopa poliitikast ning aidata noortel paremini mõista Euroopa Liidu struktuure läbi interaktiivsete kiirkursuste. Neljatunnised kiirkursused julgustavad õpilasi saama aktiivseteks kodanikeks ja loovad võimaluse arutada Euroopa-teemalisi küsimusi.

Läbiviijatelt ehk treeneritelt oodatakse, et nad viiksid vahemikus jaanuar kuni juuni 2017 läbi vähemalt neli koolitust. Lisaks saavad läbiviijad aidata ka projekti korralduslike aspektidega, nagu näiteks materjalide korrashoid, õpetajate ja koolidega suhtlemine jne.

“Tunne Euroopat!” tiimis olemine on hea võimalus saada kogemusi ja oskusi õpilaste koolitamise, juhtimise, kommunikatsiooni ja korralduse osas.

Kutse on avatud kõigile alates 18. eluaastast, ka mitte TENi ja EYP liikmetele. Seega kui tead, et su sõber või tuttav on huvitatud Euroopa Liidust ja õpetamisest, siis jaga seda kutset ka temaga!

Kandideerimise tähtaeg on 18. novembril ning esimene koolitus toimub juba detsembri esimesel nädalavahetusel, kuhu parimal juhul peaksid kõik uued treenerid kohale tulema. Kui see võimalik pole, palutakse seda vormis mainida.

Läbiviijate kutse leiab siit: https://issuu.com/tegusadeestinoo…/docs/understanding_europe

Kandideerimisvormi leiab siit: bit.ly/TunneEuroopat

Küsimuste korral kontakteeruge meiega julgelt emailil mariann.jyriorg@ten.ee!