Uudised

Üleskutse osalema üritusel Social Impact Data Hack 2017

laine uudised-laine
9. oktoober 2017
Kutsume sind üritusele Social Impact Data Hack 2017, mis toimub nädalavahetusel 10.–12. november Tartu ülikooli arvutiteaduse instituudis (Juhan Liivi 2, Tartu).

Tegemist on 48-tunnise häkatoniga, kuhu on väga oodatud erinevatest valdkondadest ja mitmesuguse kogemusega inimesi, et jõuda üheskoos põnevate tulemusteni. See on üritus, kus riigiteadlasel on võimalus töötada külg külje kõrval programmeerijaga, ajakirjanikul majandusteadlasega, juuratudengil disaineriga jne…

Iga valdkonna esindaja panus on võrdselt tähtis ning head ideed sünnivad ühise ajurünnaku tulemusena. Osalejad võivad tulla oma probleemide, küsimuste ja andmetega, samas on ka kohal  välja pakutud mõned probleemid ning võimalus kasutada ettevõtete ja riigiasutuste poolt kogutavaid andmeid. Töö toimub inglise keeles. Oodatud on kõik huvilised ning eelnev andmeanalüüsi oskus või teadmised IT-valdkonnast pole vajalikud!

 Osalemine on tasuta, auhinnad ootavad ja registreeri ennast hiljemalt 23. oktoobriks veebis: http://bit.ly/2xuj95v

Kui Hea Kodaniku liikmetel on olulisi küsimusi, mille vastused leiab kas Teie või avalikest andmetest, ja soovite, et üritusel neile vastus leitakse,  siis võta ühendust Anna Leontejevaga (anna.leontjeva@ut.ee).

Näiteks võib teil olla küsimus,

·       kust tuleb raha (ühekordsed annetajad vs pidevad),

·       kuhu läheb raha (kirjeldav analüüs ja visualiseerimine),

·       oluliste asutuste/ürituste kaardil kujutamine,

·       Google analytics andmete analüüs,

·       kõik muud küsimused, mis on andmetega seotud.

 Rohkem infot ürituse kohta leiab: http://sidh2017.ut.ee/ ja liitu ürituse ka Facebookis!