Uudised

USAsse erialasele praktikale!

laine uudised-laine
20. oktoober 2016
30. oktoober on viimane päev, et kandideerida Baltic-American Freedom Foundationi (BAFF) stipendiumitele, mis võimaldavad teha USAs erialast praktikat ja teadustööd.

Üliõpilastel ja äsja kõrgkooli lõpetanutel, kes on valmis kiireks isiklikuks ja ametialaseks arenguks, on jäänud veel mõned päevad BAFF Professional Internship Program’i stipendiumile kandideerimiseks. Parimatele kandidaatidele leitakse nende erialale sobiv organisatsioon Ameerikas, kus saab erialast praktikat teha 6-12 kuud.

Stipendium, kuni 30 000 dollarit aastas, katab kõik kulud ehk lennupiletid, tervisekindlustuse ning võimaldab ka igapäevaselt ära elada USA-s (majutus, toitlustus jmt).

Fondil abil on erialasel praktikal käinud pea 80 eestlast, kes on esindanud väga erinevaid valdkondi ning end arendanud näiteks organisatsioonides ja ettevõtetes nagu Skanska, ABB, TechStars, Alexander Wang moemaja, JBANC, Independent Diplomat, AON jpt.

Kandideerimiseks tuleb esitada järgmised dokumendid:

  • Kandideerimisavaldus
  • Motivatsioonikiri
  • CV ja foto
  • Tõend õppetulemuste kohtaja / või diplom
  • Inglise keele oskust tõendav dokument (tõendiks sobivad keeletest või näiteks ülikoolist või õppejõult, juhendajalt saadud tõend, mis kinnitab keeleoskust).
  • Akadeemiline soovituskiri (õppejõult, juhendajalt vm) ja professionaalne soovituskiri

Lisainfo siin.

Samuti on 30. oktoobriks oodatud avaldused professoritelt ja teadlastelt kandideerimaks stipendiumile Research Scholarship. Kuni 60 000 dollari suurune toetus aastas on mõeldud iseseisvaks või kollektiivseks uurimistöö tegemiseks USA-s ning annab võimaluse kaasa võtta ka pereliikmed.

Lisainfo siin.

BAFF stipendiumitele kandideerimiseks või lisainfo saamiseks vaadake veebilehele www.BalticAmericanFreedomFoundation.org.

Lisainfo:
Eeva Kauba, BAFF Eesti
Tel.:+372 555 28323
E-post: eeva.kauba@balticamericanfreedomfoundation.org