Uudised

Vabatahtlike Värav kutsub: Warren Batt räägib koostööst ja äpist

laine uudised-laine
2. mai 2016

Kuidas toetada oma ühenduse vabatahtlikku tegevust ning teha tulemuslikku koostööd ettevõtetega? Hea nipp on õppida teiste kogemustest. Mai lõpus viibib Eestis Madriidi Serve The City tegevjuht Warren Batt, kes meeleldi oma kogemusi meiega jagab.

19. mail esineb Warren Batt Jäägri villas, Kivisilla külas, Albu vallas Järvamaal ning ta räägib koostöö loomisest ja kasvatamisest ettevõtetega. Üritus algab 10:30 tervituskohviga. Seminar toimub 11:00-13:00.

20. mail tutvustab Warren Batt Tallinnas, Telliskivi 60A kõikidele huvilistele vabatahtlikku tegevust toetavat mobiilirakendust Velping.

Seminarid on tasuta, avatud kõigile huvilistele ning toimuvad inglise keeles.

Registreeri end siin hiljemalt 10. maiks, sest kohtade arv on piiratud!

Toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Warren Batt on töötanud juhtivatel postisioonidel nii eraettevõttes kui ka kolmandas sektoris. Ta peab end sotsiaalseks ettevõtjaks, kes usub, et edukas äritegevus ei tähenda südametunnistuse puudumist. Hispaania Serve The City tegevjuhina peab ta väga oluliseks erasektori ning kaasamist sotsiaalsete probleemide lahendamisse. Warrenil on häid kogemusi, kuidas kaasata ühenduse tegevustesse ka erasektori ressurssi (muuhulgas on Hispaania Serve The City koostöös erasektori finantsidega arendamas mobiilirakendust Velping, mis kutsub mängulises vormis vabatahtlikke üles töötunde kirja panema, annab vabatahtlike kaasajale võimaluse jälgida oma vabatahtlike tööpanust ning pakub võimalusi vabatahtlikke tänada ja tunnustada).