artikkel

Venekeelne Hea Kodaniku klubi keskendub vabatahtlike kaasamisele

laine
Foto:

11. detsembril toimub Tallinnas Vabaühenduste Liidu korraldatud Hea Kodaniku klubi, kus vabatahtlike kaasamise üle arutavad vene keeles Ironman Estonia vabatahtlike koordinaator Anna Guzman ning Noorteklubi Active vabatahtlike klubi eestvedaja Kristina Romanova.

Klubi on mõeldud vabaühendustele ja kodanikuaktivistidele, kes sooviks saada teadmisi ja praktilisi näiteid edukast vabatahtlike kaasamisest. Kristina Romanova keskendub noorte pidevale kaasamisele ning Anna Guzman räägib ülisuure vabatahtlike meeskonna koordineerimisest ühekordse sündmuse raames.

Klubi toimub 11. detsembril algusega kl 17.00 MTÜ Mondo ruumides (Telliskivi 60a). Kohtumise töökeel on vene keel. Osavõtt on tasuta, kuid osalejad peavad ennast REGISTREERIMA.

Klubi toimub Vabaühenduste Liidu ja Eesti Külaliikumine Kodukant ühisprojekti “Uussisserändajate vabatahtliku tegevuse edendamine Eestis” raames. Tegevusi rahastavad Siseministeerium ja Euroopa Sotsiaalfond.

Tegemist on kolmanda vene keeles toimuva Hea Kodaniku klubi aruteluga. Sarja kohta loe lisa siit: https://heakodanik.ee/heakodanikuklubi/

Lisainfo: Ivan Lavrentjev, ivan@heakodanik.ee