Uudised

Alanud on kandideerimine müügi- ja turundusprogrammi Ärihunt 2.0!

laine uudised-laine
12. veebruar 2019

Eelmisel aastal edukaid programme pakkunud Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik ootab uusi osalejaid, kes soovivad arendada oma turundust ning tõsta müügitulemusi.

Ärihundi esimese hooaja osalejate kirjeldused: “Individuaalsed nõustamised olid väga inspireerivad ja ka koolituspäevad olid mõnusalt aktiivsed ja kaasavad. Müügisituatsioonis olemine oli mugavustsoonist väljas, aga vajalik.”, “Jäime rahule. Programm aitas vaadata meie tegevusi läbi klientide silmade. Saime oskusi ja lõime pinnase meie tegevuste edasiseks analüüsimiseks. Kohtumised olid alati vabas ja toredas õhkkonnas. Mänguline lähenemine pakkus head vaheldust.”

Programm on jagatud kolmeks osaks. Esmalt toimub veebruari lõpul probleemide kaardistamine, mõtestamine ning eesmärkide seadmine. Teises osas, märtsis, toimuvad müügi- ja turunduskoolitused, kus õpitakse praktilisi oskuseid ja saadakse juurde mõtteid, kuidas edasi liikuda. Kolmandas osas aprillis toimub praktilise turundusprojekti elluviimine/ettevalmistamine (nt kampaania, promovideo, visuaalse identideedi uuendamine vms). Meie eesmärgiks on pakkuda individuaalse lähenemise kaudu tuge ja abi organisatsiooni turunduseesmärkide elluviimisel.

Loe programmi ajakava ja tegevuste kohta täpsemalt siit.

Kandideerimine kestab veel 24. veebruarini. Registreeri ennast juba täna:

https://goo.gl/forms/gVJ0iibtVUYiK4oI3