Uudised

Algas konkurss “Parim sooteadlik MTÜ 2018”

laine uudised-laine
25. aprill 2018
Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus (ENUT) kutsub juba üheksandat korda kõiki mittetulundusühinguid, kes on huvitatud oma organisatsiooni arendamisest ja demokraatliku ühiskonna kujundamisest, osalema konkursil „Parim sooteadlik MTÜ“.

Konkursi eesmärgiks on väärtustada meeste ja naiste võrdse kohtlemise põhimõtteid, toetada soolist võrdõiguslikkust kujundavaid hoiakuid ning avaldada tunnustust neile organisatsioonidele, kes oma tegevuses järgivad kaasaegse jätkusuutliku kodanikuühiskonna põhimõtteid.

Osalemiseks palume täita hiljemalt 15. mail 2018 kella 16.00-ks ankeet aadressil enut.ee/konkurss

Võitjad kuulutatakse välja ja autasustamine toimub ENUTi kevadkonverentsil mai lõpus. Konkursil osalenuid teavitatakse sellest täiendavalt.

Üritus toimub projekti „ENUT ja partnerid tegutsemas soolise võrdõiguslikkuse, tasakaalus ja demokraatlikult areneva ühiskonnas eest“ raames, millega soovitakse kodanikuühenduste aktiivsuse kaudu kaasa aidata jätkusuutliku demokraatliku ühiskonna arengule ja edendada teadlikkust soolisest võrdõiguslikkusest. Projekti rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu ja Friedrich Eberti Fond.

Varasemad konkursi võitjad aastate järgi:
Eesti Seksuaaltervise Liit (2010)
Eesti Transpordi- ja Teetöötajate Ametiühing (2011)
Eesti Puuetega Naiste Ühing (2012)
Eesti Maaomavalitsuste Liit (2013)
QUIN-Estonia (2014)
Eesti NATO Ühing ja MTÜ Mondo (2015)
MTÜ Eluliin (2016)
Eesti Ametiühingute Keskliit (2017)

 

Lisateave:
enut@enut.ee

Reet Laja
Tel 5182818
reet@enut.ee